2733
2739
عنوان

هرچقدر خونه تمیز میکنم شوهرم کثیف میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 869 بازدید | 52 پست

شوهر من زیاد کثیف نمیکنه، اما وقتی همه جا کثیفه براش مهم نیست

میگه نمیخام بهت سختگیری کنم😐

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه ی مردا همینن خواهر

خخخخ  فک کردم فقط شوهر منه  با داداشم

خدای تورو نمیدونم ولی خدای من خداییکه به مو میرسونه ولی پاره نمیشه خدا جونم من به قلمت ایمان دارم میدونم هوامو داری پس توکل به خودت انشالله که حاجت روا بشم 🤲🦋😍
دست رودلم نزاركه دلم خونه😐

شوهر توهم مثل شوهر منه

خدای تورو نمیدونم ولی خدای من خداییکه به مو میرسونه ولی پاره نمیشه خدا جونم من به قلمت ایمان دارم میدونم هوامو داری پس توکل به خودت انشالله که حاجت روا بشم 🤲🦋😍
2731
😂😂😂😂

خخخخ

2740
بله فرزندمم باهاش همکاری میکنه😁ولی چیزی نمیگم زیاد حال داشته باشم تمیز میکنم نداشته باشم میگم بی خی ...

چه خوب من جون میدم اگ کثیف باشه البته چن مدته انچنان کار نمیکنم گزاشتم واس اخرای بهمن شروع ب خونه تکونی کنم

امروز تمیز کردم شوهرم اومد لباس هاشو پرت کرد اتاق خواب نون گرفت بود ریخت خردهاشو  زمین

یه مدت تمیز نکن.ببین اگه قبل از بچه دار شدنتون رفتارشون عوض نشه بعدا خیلی اذیت میشی.بگو هرکی ریخت و پاش های خودشو جمع کنه تا بفهمن سخته

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
بله فرزندمم باهاش همکاری میکنه😁ولی چیزی نمیگم زیاد حال داشته باشم تمیز میکنم نداشته باشم میگم بی خی ...

خخخ  شوهرمنم  میگفت بچداربشیم  باهم  خونه رو کثیف  میکنیم  منم گفتم اون موقع  دوتاتون  هم تو کوچه هستید🤣

من بچم جمع میکنه از یکسال و دوماهگیش یاد گرفت ریخت و پاش باباشو جمع کنه یبار یادم رفت پوشکشو بندازم خودش رفت انداخت تو سطل اشغال شوکه شدم 😆

متأسفانه بیشتر مردم «تحمل کردن» را آسان‌تر از «تغییر دادن» می‌پندارند ...
یه مدت تمیز نکن.ببین اگه قبل از بچه دار شدنتون رفتارشون عوض نشه بعدا خیلی اذیت میشی.بگو هرکی ریخت و ...

دوهفته بود خواهر تمیر‌نکرده  بودم خخخخ  چیکار کنم همش می ریزه بد میگفت بچدار بشیم بچمون  هم همکاری میکنه باهام

من شوهر ندارم ولی دیدم😂😂😂

خخخخخخخخخخ اخه گفتم اینجوری ک گفتی داری

2706