2737
2739
عنوان

خیانت کثیف زنداییم بخاطر پول

| مشاهده متن کامل بحث + 2866 بازدید | 87 پست
مطمئنی اصل ازدواج اینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حالا الان حوصله ندارم بیام برای کسایی که درک نمیکنن واقعا چه فشاریه سرد بودن همسر بگم. که اینجور زن ها چی میکشن، مخصوصا که خودشون گرم و پر حرارت باشن

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
استارتر تو نمی میری مگر به خیانت به همسرت....قضاوت کردی زندگیشونو خدا صد برابرشو و بدترشو تو زندگیت ...

چه قضاوتی 

خودشم بهم اشاره میکنه 

خودم دیدم 

با جزئیات

عکساشم میفرسته 

دیگه چی بگم؟؟؟

نکنه دوستی سادس مثل اروپا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان اگ طرف بخوادتوبه بکنه وخدا ببخشه با کاری ک شما کردین آبروش پیش فامیل رفته و این خیلی بده.. دوت ...

من به فامیل نگفتم 

به مامانم گفتم که اونم شک کرده بود از دعوا و حرفای داییم 

من برای نجات زندگیش و‌اون بچه ی بی نوا کردم 

بچشم با خودش میبره گاهی 

تو باشی بازم هیچی نمیگی که اون بیشتر عشق کنه؟

باورنمیکنم فهمیده باشه شایددرحدرابطه تلفنیش زوفهمیده باشه احتمالش هس امارابطه جنسیشو رومحاله متوجه ش ...

بهرحال میدونه خانمش کاری کرده.

و همیشه کسایی که با خیانت مواجه میشن یه گوشه ذهن شون تردیدهای رابطه ی جنسی هم هست چه زن چه مرد این شک رو دارن. ولی ترس هایی دارن که مانع میشه برن عمق ماجرا رو بفهمن و ثابت بشه رابطه بوده

2731

خیلی جالبه 

یا خیانت تو فرهنگ شما جا افتاده 

یا برا ما خیلی وحشتناکه 

همه منو متهم کردن که چرا دست به گوشی زدی 

چیکار میکردم که خانم با خیال راحت با پسرای کوچک تر از خودش لاس بزنه و دایی بدبختم براش بهترین خونه و ماشین و مهیا کنه؟؟؟

اینم بره برا مردم کادو بخره؟؟؟

من به فامیل نگفتم  به مامانم گفتم که اونم شک کرده بود از دعوا و حرفای داییم  من برای نجا ...

میتونی با خودش حرف بزنی و تهدید کنی ب داییت میگی 

نباید به شوهرت میگفتی.. 

درضمن خدا خودش شاهد همه چیز هست شما فقط میتونی نهی از منکر بکنی و از خدا بخوای به راه راست هدایت بشه.

2738
خیلی جالبه  یا خیانت تو فرهنگ شما جا افتاده  یا برا ما خیلی وحشتناکه  همه منو متهم ...

هیچ کس تایید نکرد کار زن دایی ت درسته همه میدونیم خیانت بسیار زشت و درد اوره

اما اینکه شما بخوای جار بزنی خیلی کار بدی هست.

شما باید با زن دایی ت صحبت میکردی. و...

بهرحال میدونه خانمش کاری کرده. و همیشه کسایی که با خیانت مواجه میشن یه گوشه ذهن شون تردیدهای رابطه ...

افرین اینوخوب گفتی واقعامیدونم این اقاترس داره خانمشوازدست بده چون زیادی عاشقشه براهمین میترسه پیگیربشه وبه خیانتش پی ببره

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
افرین اینوخوب گفتی واقعامیدونم این اقاترس داره خانمشوازدست بده چون زیادی عاشقشه براهمین میترسه پیگیر ...

دیدی الان همین استارتر هم گفت دایی ش شک کرده بوده

شک کرده یعنی میدونه.

من این مشاوری که میگم رو واقعا قبولش دارم. چون قبلش خیلی مشاوره رفته بودم اما این متفاوت بود.

حرف هاش رو قبول دارم واقعا

اون یه آدم پاچه پاره ای که شاید منو بکشه...

پس تو زندگیش روابطش و.. سرک نکش

دایی ت خودش میدونه حتی احتمالا بیشتر و جزیی تر از شما. کسی که با ادم زیر یه سقف نفس ب نفس هست . تعییر رفتار تعییر حال و احساس و.... خیلی بهتر از شما که چند ساعت تو مهمونی بیه نفر رو میبینی میفهمه

2706