2737
2734
عنوان

آقایون اونقدر مرد باشین که موقع عضویت توسایت جنسیت رو بزنین مرد....

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 68 پست

میشه یه سری یه به تاپیک من بزنید ممنون

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره عزیزم 

مرسی

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩

اون دسته از مردایی ک با کاربری زن میان   تو سایت  جای آبجی ما هستن   مشکلی نیس  فقط  مشکل  اینه احساس زرنگی کاذب بهشون دست میده    اونم بعد چهار تا  ناسزای  نی نی سایتی  حله

2738
هاجر خانوم خوبن؟ خدایی از چهارم تا الان هزارو سیصدتا پی ام گذاشتی؟

خدا وکیلی شما منو نصف شب بیدار کردی که حال هاجر خانم رو بپرسی؟یا اینکه من چقدر پست گذاشتم؟ اینو میزاشتی صبح می پرسیدی مردم آزاری کار خوبی نیست😥

خیلی بی جنبه ای خدانگهدارتون باشه

حیف که نمیخوام چیزی بگم

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
درخواست دادم اونجا بگو ببینم حرف حسابت چیه؟

چه حرف حسابی

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
بگو چکار کردم؟

گفتم هیچ کاری

2706