2737
2739
اینجور که من حس میکنم بیشتر بخاطر پوله بنظرم اصلا ارزشش نداره حداقل نسخه خوانی خرحمالی کمتر داره

میدونی دیگه ثبتنام کردم دیگه 😢

خدایا به امید خودت ولله خیرا حافظا و هو ارحم الراحمین
اینجور که من حس میکنم بیشتر بخاطر پوله بنظرم اصلا ارزشش نداره حداقل نسخه خوانی خرحمالی کمتر داره

کار هست اصلا برا دستیاری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تکنسین ازمایشگاهم هس اون چه طوره برم پولمو بگیرم اونو برم

2728

حالا که کلاسشو ثبت نام کردی ادامه بده.شغل خوبیه.محیطشم خوبه.فقط اوایلش شاید یکم برات سخت و گیج کننده باشه.بعد چنوقت راه میفتی.چون اسم ابزار هارو باید بلد باشی.بتونی ست برای دکتر آماده کنی.هر وسیله ای خواست سریع براش ببری.از داروخونه و آزمایشگاه خیلی بهتره.همینو با علاقه ادامه بده.فقط به کلاس اکتفا نکن.همزمان یه جا برو کار آموزی.زودتر راه بیفتی گل.

من که دوس دارم

بنظرم جذابه

محیط کارتم بهتر از داروخونه هستش اکثرا مطبه و خلوت تره

ما یکی از آشناهامون میرفت پیش فامیلشون این کارو یاد میگرفت و اون دکترم یه پولی بهش میداد بنظرم اگر اینجور کاری بتونی پیدا کنی خوبه که اصن پول ندی یه پولیم بگیری

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
حالا که کلاسشو ثبت نام کردی ادامه بده.شغل خوبیه.محیطشم خوبه.فقط اوایلش شاید یکم برات سخت و گیج کننده ...

کجا برم ینی از کجا پیدا کنم جایی برا کاراموزی

من که دوس دارم بنظرم جذابه محیط کارتم بهتر از داروخونه هستش اکثرا مطبه و خلوت تره ما یکی از آشناه ...

به مطب ها مراجعه کنم پیدا کنم اینجور کار رو ؟نمیدونم چه جوری جایی برا کاراموزی پیدا کنم

2738
به مطب ها مراجعه کنم پیدا کنم اینجور کار رو ؟نمیدونم چه جوری جایی برا کاراموزی پیدا کنم

آره هم میتونی خودت بری محیط کارو ببینی و پیشنهاد همکاری بدی هم از سایت دیوار و آگهی های روزنامه و دوستان و آشنایان کمک بگیری که به کسی یا جایی معرفیت کنن

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
کجا برم ینی از کجا پیدا کنم جایی برا کاراموزی

عزیزم برو مطب ها سر بزن بگو میخام بیام آموزش ببینم هم کار کنم.اینجوری برات حقوقم میزنه.بعضی دکترا هستن دستیار تازه وارد میخان که اونجور خودشون میخان بهش آموزش بدن.اینجوری پیدا کنی بهتره.اگر هم نشد حتی شده مجانی برو یه ماه پیش یه دکتر که کارو از نزدیک ببینی..