2733
2734
عنوان

سوره حاجت غیر ممکن

280 بازدید | 13 پست

سلام بازم دوستان.یه راهنمایی میخواستم بکنین.خیلی وقتا هس مثلا یکی یه حرفی میزنه یا یه دستور میدهه یا میگه مثلا فلا برنامه و گار باید فردا یا یه روز برگزار بشه و تو دوس نداریی و میخوای اون کس که اون حرف و دستور و برنامه گفته که باید انجام بدیی دوس داریی حرفشو عوض کنه و اون دستور و کار و برنامه رو به یک روز دیگه بندازهه من الان کمک میخوام و میخوام فردا شب یک سوره قرآن که واقعا غیر ممکن رو ممکن کنه زیاد بخونمش و قبل و بعدش ذکر زیاد بگم که اون فرداون شخص حرفش عوض شه و اون کار و اون برنامه و رو به یک روز دیگه بندازهه بنظرتون کدوم سورهه خوبه که بخونمش و انجام بشه؟؟؟

هر سوره ای بخونی فقط با ایمان باشه

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️

من نشنیدم ولی سوره یس با تواضع بخون و هر جا کلمه مبین دیدی از خدا درخواست کن 

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سوره توحید 

من پایان این تاریکی را دیده ام، روشنایی در راه است. اشک هایت را نگه دار برای گریه های از سر شوق.همه ی دنیا فدای سر پسرک یا دخترک  نازم(البته هنوز به دنیا نیومده خخخ خدایا من و عشقم رو بیشتر از این معطل نکن دیگه قربونت برم به ستوه اومدیم گناه داریم خب )یه عده از تو متنفر هستن،این برای این نیست کـه تو کاری کردی کـه کينه دارن،دلیلش اینه کـه تمام کارهایی کـه اون‌ها آرزوش رو دارن تو داری انجام میدی!(یه صلوات برام میفرستی مهربون که عید۱۴۰۳ به حاجتم برسم💔) جواب دندون شکن خیلی دارم اما سکوت میکنم چون ۱_ اعصاب خیلی مهمه و میزارم خدا برام بجنگه ۲_ نمیخوام دلی بشکنه از حرفا و کارام .هر شب دو دقیقه با خدا حرف بزن؛  هر روز ب کام تو رقم خواهد خورد.اجازه نده هیچ کس پاشو رو رویاهات بزاره  ناشنوا باش وقتی که__ به آرزوهات میگن محال شاد باش و بخند :) بزار بفهمن قوی تراز دیروزی ⁦( ◜‿◝ )♡⁩  هرچی طوفان زندگیت بزرگتر باشه رنگین کمون بعدش قشنگ تره. زندگی مثل بادکنک میمونه اگه رهاش نکنی هیچوقت نمیفهمی تا کجا میتونه اوج بگیره( لطفا همو دوست داشته باشیم تا دنیا جای قشنگ تری بشه.خوش باش که هر که راز داند*داند که خوشی خوشی کشاند،،،، ،،،شیرین چو شکر تو باش شاکر*شاکر هر دم شکر ستاند (فعلا باید خودمو با شرایط جدید به وجود اومده وفق بدم تا ببینم چی پیش میاد.برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین هایی.اما هنوز تموم نشده.باخبر باش پس از ظلمت این چند صباح صبح دولت بدمد شادی ما پشت در است.اعتماد به نفس بالا داشتن یعنی روی خودت زوم کنی نه دیگران.هرروزم که دنیا یه خوابی برای ادم میبینه ماشالله.سخت نگیر(هر چی که سخت بگیری بازم خودت اسیری)منعطف باش.خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه
من نشنیدم ولی سوره یس با تواضع بخون و هر جا کلمه مبین دیدی از خدا درخواست کن 

واقعا .مشکل ندارهه گناه نیس وسط خوندن سوره قرآن دعاتو لگی بعدی ادامه سوره قرآن بخونی.اخه من شنیدم قبل خوندن سوره و بعد خوندن باید دعاتو بگی وسط خوندن سوره رو نشنیدم

وقتی میخواد نظر بده آیه ۱۸ سوره بقره رو بخون فوت کن تو صورتش دیگه رو حرفت حرف نمیزنه زبونش بسته میشه ...

واقعا این آیه براش خوبه؟؟؟نظرش عوض میشه؟؟اگه تو صورتش فوت نکنم و توخونه این آیه رو بگم چی؟؟؟ شما تجربه این آیه رو داشتی میشه بگی چه مشکلتو حل کردهه ببخشید؟؟؟

2738
سوره توحید 

واقعا؟؟؟همه میگن سوره توحید ولی تا حالا نشندم سوره توحید برای یک حاجت یا هرحاجتی براوردهه کنه یا غیر ممکن رو ممکن کنه؟؟شما تجربه داشتین؟؟چه حاجت و دعای غیر ممکن تون رو براوردهه کردهه و ممکن کردهه؟؟؟ببخشید البته

واقعا این آیه براش خوبه؟؟؟نظرش عوض میشه؟؟اگه تو صورتش فوت نکنم و توخونه این آیه رو بگم چی؟؟؟ شما تجر ...

اره وقتی میخوام کسی رو حرفم حرف نزنه میخونم چندین بار فوت میکنم روی طرف زمان مدرسه که عالی بود به بدترین و سخت گیر ترن معلم میگفتم امتحان نگیر میگفت باشه 😁🤣😂😅😄کلا که جواب میداد برای من نمیدونم دیگه من اینجوری میکردم 😁رازی  بود برای خودش به کسی نگفتم تا الان ولی هر جا امتحان کردم جواب گرفتم 😁لطفا شما هم برام دعا کنید خیلی داغونم الان ممنون😔

لطفا یه صلوات برای بهتر شدن حال همه اون های که توشرایط سختی هستن بفرستین ممنون 😇💛❤
اره وقتی میخوام کسی رو حرفم حرف نزنه میخونم چندین بار فوت میکنم روی طرف زمان مدرسه که عالی بود به بد ...

خوبه پس میخونم.خدانکنه ان شالله همیشه شاد سرحال باشی.چشم حتما🌹🌹

واقعا .مشکل ندارهه گناه نیس وسط خوندن سوره قرآن دعاتو لگی بعدی ادامه سوره قرآن بخونی.اخه من شنیدم قب ...

من چند ساله این کارو میکنم و اتفاقا جایی خوندم که تو سوره یس هر جا کلمه مبین دیدی حاجت بخواه خدا شاهده دوبارشو یادمه که به ۲۴ ساعت نکشیده حاجت گرفتم و واقعا حاجت هایی که فکرشونو نمیکردم البته با گریه و التماس خوندم

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 
من چند ساله این کارو میکنم و اتفاقا جایی خوندم که تو سوره یس هر جا کلمه مبین دیدی حاجت بخواه خدا شاه ...

الحمدلله.دوتا سوال ببخشین.7تا مبین دارهه به هر7تا رسیدم دعامو بگم؟؟قبل خوندن مبین دعامو بگم یا بعد گفتن مبین دعامو بگم؟؟؟

الحمدلله.دوتا سوال ببخشین.7تا مبین دارهه به هر7تا رسیدم دعامو بگم؟؟قبل خوندن مبین دعامو بگم یا بعد گ ...

بله من هر جا مبین دیدم گفتم، بعد از خوندن مبین بگید ان شاالله حاجت روا بشید