2737
2734
عنوان

بنظرتون حاجت میگیرم اینطوری؟

86 بازدید | 15 پست

من دخترم مریضه.یه مریضی شدید داره.میخوام نظر کنم اگه خوب بشه یه گوسفند بخرم یه جا خیرات کنم.بنظرتون کجا پخش کنم حتما حاجت میگیرم.به کسی هم نمیخوام بگم که گوسفند خریدم. حتا شوهرم. چون سریع به فامیلاش میگه اونه هم طبق شناختی که دارم نصف و نیم میکنن و میزارن فیریزر خونشون

نمیدونم کجا پخش کنم تو رو خدا کنین دخترم خوب بشه😭

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
براش روضه نذر کن یاسفره نذری 

زیاد اعتقاد ندارم 

هر روصه رفتم پولدارا اومدم که نه به قرآن نه هیچی اعتقاد ندارن به چشم مهموتی اومدن خوردن یه عالمه هم بار میزنن میبرن

میخوام مخفیانه انجام بدم که دست نیازمند واقعی برسه حداقل ثوابی داشته باشه

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان
به نظرم بده به بهزیستی یا آسایشگاه.حتما به خانم فاطمه زهرا سلام الله علیها رجوع کن ازش بخواه با دل ش ...

ممنونم عزیزم😭❤🌹

زیاد اعتقاد ندارم  هر روصه رفتم پولدارا اومدم که نه به قرآن نه هیچی اعتقاد ندارن به چشم مهموتی ...

عزیزم سفره ساده بنداز احتیاج بدعوت کسی نیست بادل شکسته از خدا بخاه کمکت میکنه

ممنونم عزیزم😭❤🌹

خواهش میکنم ببین دوستم من خودم موقع بچه دار شدنم خیلی اقدام کردم دکتر رفتم یکسال و نیم طول کشید آخرش فقط به خانم فاطمه زهرا با دل شکسته التماس کردم قسمش دادم به آقا امام حسین ع باورت میشه تو همون ماه حاجتمو گرفتم خانم فاطمه زهرا باب الحوائجه تو این شبای عزیز ازش بخواه و مطمئن باش که جوابتو میده بخواه که شفاعت دخترتو پیش خدا بکنه.من خیلی اعتقاد دارم دعای توسل بخون آقا امام رضا را به مادرش فاطمه زهرا قسم بده.ما هرچی داریم از ایناست.من خیلی ناراحت میشم وقتی متوجه میشم بچه ای مریضه بخاطر همین زیاد حرف زدم ببخشید.

خواهش میکنم ببین دوستم من خودم موقع بچه دار شدنم خیلی اقدام کردم دکتر رفتم یکسال و نیم طول کشید آخرش ...

تو رو خدا براش دعا کن وقت دعاهات

خیلی بچم گناه داره بخاطر داروهاش عصبی شده😭😭

حاجت روا بشی به حق پنج تن

تو رو خدا براش دعا کن وقت دعاهات خیلی بچم گناه داره بخاطر داروهاش عصبی شده😭😭 حاجت روا بشی به حق ...

حتما دعا میکنم البته اگه لایق باشم حتما تو خونت دعای حدیث کسا را بزار گوش کنید بزار صداش تو خونت پخش شه

2706