2737
2739
عنوان

فردا می ریم بیرون

270 بازدید | 24 پست

خودم خیلی کلافه شدم..دبیرم و کلافه شاد و امتحانات و اینا...دخترم 13 ساله کلافه درس.. پسر 2 ساله ونیمه ام همه ش میگه ببرید منو بیرون...

حالا ما چی؟

همچنان در قرنطینه ..همسرم گفت فردا باید بریم یک دوری بزنیم و ناهار ببریم یک جایی زیرانداز بندازیم یک جای خلوت یک بادی بخورید لااقل..

منم فورا گفتم مرغ بریان بگیریم از بیرون تو قابلمه خودمون و یک روز ناهار نپزم..ممنون میشم پیشنهادات خودتون را بگید..

البته دخترم به خاطر کرونا راضی نیست...می ترسم آخر کپک بزنیم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اشکالی نداره برین خیلی هم خوبه جای شلوغ نرین 

مهرسای مامان ،دختر قشنگم روز تولد دوسالگیت میخام به خودم قول بدم بهترین مامان دنیا باشم برات.ی مامان خوش اخلاق و مهربون که تو این دنیا فقط تو و بابایی برام باارزش هستین.دوستتون دارم❤🧿🎀
2738

برید خارج شهر. جوجه کباب کنید لذت ببرید 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

خب جایی که کسی نباشه میتونید برید خیللی هم خوبه نگران نباشید غذا هماز بیرون بگیرید خوب گرم کنید البته بگم ادم اصلا اون ازادی قبلی رو نداره همش باید دسستونو ضد عفونی کنید ولی خب بازم خوبه

منم همینم،واقعا خسته کننده شده قرنطینه،دلم میخواد برم بازار خرید، یک ساله پامو تو بازار نذاشتم،دلم.میخواد برم تفریح و مسافرت،دوستامو ببینم واقعا کلافه شدیم دیگه!من شهر غریب هم هستم خانواده مم نیستن که باهاشون باشم خیلی بهم سخت میگذره.

خب جایی که کسی نباشه میتونید برید خیللی هم خوبه نگران نباشید غذا هماز بیرون بگیرید خوب گرم کنید البت ...

هر دو هفته یک بار پسرم رو با ماشین می بریم بیرون ..طفلی همه ش مثل من این هیستریک ها می خنده میگه آخ جون ما اومدیم بیرون اومدیم مغازه ها رو نگاه کنیم ماشین ها رو ببینیم   

2706