2733
2734
عنوان

شوهری که بد دهن باشه باید باهاش چکار کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 184 بازدید | 26 پست
یا باید تحمل کنی وچیزی نگی بهش تا تحریک نشه به بد دهنی یا باید جدا شی آدم بد دهن درست نمیشه فقط با ...

بله واقعا درست نمیشه.ولی آخه چطور میشه باهاش برخورد نداشت؟وای که مغزم داره سوت می‌کشه.هیچ راهی به نظرم نمیرسه

برای آرامش دلم یه صلوات بفرستید.
بله واقعا درست نمیشه.ولی آخه چطور میشه باهاش برخورد نداشت؟وای که مغزم داره سوت می‌کشه.هیچ راهی به نظ ...

چی بگم عزیزم

درست میگی،هرچی باشه همسرته وتو یه خونه اید، خواه ناخواه برخورد وحرف پیش میاد

فقط برات آرزوی صبر دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بگم عزیزم درست میگی،هرچی باشه همسرته وتو یه خونه اید، خواه ناخواه برخورد وحرف پیش میاد فقط برات ...

ممنون.هر روز از خدا صبر وگنجایش می‌خوام ولی واقعا کم آوردم دیگه.

ممنون.هر روز از خدا صبر وگنجایش می‌خوام ولی واقعا کم آوردم دیگه.

اگه بگم بمون،روح وجسمت تباه ونابود میشه،بگم جدا شو هم یه جور،خودت باید تصمیم بگیری عزیزم،ما که تو زندگی وشرایطشما نیستیم 

ولی اگه شرایط جدایی داری جداشی برا آینده دخترات هم بهتره،پدر بددهن فقط روح بچه هارو داغون میکنه 

2731
اگه بگم بمون،روح وجسمت تباه ونابود میشه،بگم جدا شو هم یه جور،خودت باید تصمیم بگیری عزیزم،ما که تو زن ...

بله می‌دونم که شرایط زندگی ها متفاوتند.فقط خواستم بدونم کسی هم تجربه مشابه داشته تا بتونه کمک کنه.

هر وقت فحش داد باید بری بزنی تو دهنش 

آخه چطوری؟اون وقت بدتر میشه.من یکی دوبار بهش گفتم هرچی میگی به خودت وخانوادت.ولی بدتر ادامه میده.هربار دخترمو میزنه میگم چیزی نمی همش ادامه میده دلم طاقت نمیاره میگم نزن شروع می‌کنه به من فحش دادن.من می‌دونم این زندگی بدتر میشه ادامه دادند به صلاح نیست.ولی نمی‌دونم آینده دخترام چی میشه

2738