2752
2734
عنوان

قد دختر ۱۲ ساله

20944 بازدید | 59 پست

دخترم ۱۲ سالشه مرداد ۱۲ سالع شد 

قدش ۱۵۵

وزنش ۴۴

به نظر خودش خیلی گندس میگه قدم باید ۱۵۰ باشه وزنم ۳۸

الانم رژیمه شکلات تلخ هم میخوره رشد نکنه

من ۱۲ سالگیم ۱۶۱ بود قدم ، نه قد نرمالیه

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نذار اينكار رو بكنهههه 

عاليه قد و ورزنش 

دختر خاله من كلاس ششم ١٦٠ قدشه وزنشم ٤٧ 

مرا عهديست با شادي كه شادي آن من باشد ....🍃         زير برگه ي تمام ارزوهام رو خدا امضا زده💫❤️                  روزاي خوبي در انتظار من هستن 🧿🌈                         خداجونم براي من بهترينا رو ميخواد 😍
2731

وا کجا بلنده به این کوتاهی اشتباه میکنه من۱۷۰ ام بعضی هامیگن کوتاهی اونکه جای حود داره،بزار قدش اروپایی شه یاخدا🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺

من 12 سالم بود قدم162 بود

الانم25سالمه178 هستم

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑
خواهرزاده ام متولد۸۸ قدش ۱۶۵

ماشالله

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑