2737
2739
عنوان

و همچنان خواب 😆😆+عکس

212 بازدید | 18 پست

https://uupload.ir/files/uwnh_img_20210116_204907_850.jpg

پیشی از ساعت چهار عصر یکسره خوابیده 😆😆فقط هر نیم ساعت چند ثانیه اطرافشو نگا میکنم 

گربه انقد تنبل . امروز از شهرک پیداش کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وایی 😍😍😍

واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه ی تاپیک هات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆ماهیو‌ ببین جون بابا😍😅 آهنگو پلی کن بابا😎همه میگن ماهی بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌️اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂✌️عکساش‌ همه هشتک لاکچری نی نی سایته😝سلامتی ماهیا😉
2738

ی چی بگم میدونم کار ثواب کردی ولی مریضی نگیری دستت و چنگ نندازه چطور شوهرت گزاشت بیاری خونه دسشویی نکنه رو فرش

تشون و که زندگی من و خراب کردن تو 19سالگی مطلقه شاید چند وقتی رو .روزای سختی رو بگذرونم ولی من هنوز جوونم. شروع میکنم از نو یادم میره رفتی تووووو
ی چی بگم میدونم کار ثواب کردی ولی مریضی نگیری دستت و چنگ نندازه چطور شوهرت گزاشت بیاری خونه دسشویی ن ...

اره یک وقت دستشویی نکنه رو فرش

واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه ی تاپیک هات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆ماهیو‌ ببین جون بابا😍😅 آهنگو پلی کن بابا😎همه میگن ماهی بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌️اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂✌️عکساش‌ همه هشتک لاکچری نی نی سایته😝سلامتی ماهیا😉
چ خوب..منم از تو کوچه بیارم به نظرت؟  ناراحت نمیشه؟ کثیف کاری چی؟  وقتی میری بیرون کسی خون ...

بعضیاشون واکنش نشون میدن در اصل خیلی هاشون . من تمام گربه های شهرکمون میشناسم این مادر نداره دیدم صبح خیلی سردش بود زیر درخت آوردم خونه بهش شیر دادیم از عصر بغل بخاریه خواب . 

اولش باید بهشون محبت کنی تا اعتماد کنن

2706