2733
2739
عنوان

سادات خانومم 💚🖤😭امشب مادرم رو غریبانه دفن میکنند😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1551 بازدید | 238 پست
مرسی ازت مهربونم ای جانم، ان شاءالله که دختر کوچولومون نیازی به عمل نداشته باشه😍😍 منم به نیت شفا ...

خداخیرت بده خیلی ممنونم بخدا😚😚🤲🙏

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
خداخیرت بده خیلی ممنونم بخدا😚😚🤲🙏

کاری نکردم که وظیفه است. 

من منتظرم تا خب های خوب بشنوم ازت😍

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاری نکردم که وظیفه است.  من منتظرم تا خب های خوب بشنوم ازت😍

به امیدخداچندماه دیگه مشخص میشه.سیوت کردم انشالله باخبرخوب میام تاپیکت🤲🤲☺️

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
2728
به امیدخداچندماه دیگه مشخص میشه.سیوت کردم انشالله باخبرخوب میام تاپیکت🤲🤲☺️

من منتظرم😍😍

یه بوس محکم‌ از دختر گلت از طرف من بکن🤩💚

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
قربونت عزیزدلم☺️😚چشم حتما🤩

😘😘😘😘

بهترین کار رو کردی...  واگذارشون کردی به خدا و خدا خودش میدونه چطور جوابشون رو بده

بله عزیزم ان شاءالله بحق حضرت فاطمه الزهرا خوشبخت بشی ❤

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
2738

سادات جانم.بخدااشکهام امون نمیده،ازسرشب،دلم غمگین زینبه،مگه زینب چندسالش بودکه حالابایدیتیم داری هم کنه؟؟چی کشیدی بانووووو؟؟؟هنوزبایدصبرکنه،روزهای سختی درراه هست،قربون دل شکسته ومهربونت زینب جان،آجرک الله یاصاحب الزمان🖤🖤🖤🖤🖤

زهرا

برای هدایت برادر مجردم  و عاقبت بخیریش

یا خانم فاطمه ی زهرا دستم ب دامنت حاجت همه حاجتمندان رو بده حاجت من رو سیاهم بده

آمین

توروخدا با دلهای پاکتون دعا کنین 

هیچی ندارم بنویسم...فقط می دونم تو قشنگترین خیر خدا بودی برای حکمت زندگی من❣خدایا شکرت ک منو لایق واژه ی زیبای مادر دونستی🙏👼خدایا به عظمتت قسم هرکس ک منتظر فرزنده  زودتر دامنش رو سبز کن🤲🙏آمین
2706