2733
2734
عنوان

دلوینت هستم لطفا تاپیکام را پربازدید کنید واجبه .

| مشاهده متن کامل بحث + 11574 بازدید | 868 پست

من خودم نیاز دارم ب خلوت با خدا 

چون برام خیلی دعا کردین  

کاربر آقا و خانوم را شریک میکنم  

از فردا که شروع کردم برا هرکسی که خوندم  اینجا  لایکش  میکنم

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@نسرین۳۲۲   باردارشدن خواهرم‌رفیقم‌همدمم خیلی دعا کن

@دنیا____همسرم    صحیح و سالم ب دنیا اومدن نی نی‌کوچولو

@فرنازحبیبی‍ 

@nafasبلای۲    بارداری خواهرام.

@نیکی0   عقل سالم بدن‌سالم

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
2728
 گفتن تگ کنید منم دوستانم رو تگ کردم 

فدات داداش عزیز😎😎😎😎

تنهایی  دوست داشتنی نیست!                                اما خواستنی تر از تمام دوستت دارم های مسموم است  مگه تا کجا میتونی به دلت بگی 💔ببخشیدکه باورم شد

گفتم که پربازدید کنید 

من ب شما چند وقت زحمت دادم . و شما را سهیم کنم 

وگرنه  ب این شب عزیز هدفی جز این که تشکر کنم ندارم 

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
2738
@نسرین۳۲۲   باردارشدن خواهرم‌رفیقم‌همدمم خیلی دعا کن @دنیا____همسرم    صحیح ...

چَک چهارمه؟ 

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

من تهش هرچیزی بشه  

این سایت 

و خوبی هاش را فراموش نمیکنم  

تو این مدت 41 روز این تاپیک بازه .

دعا که بلد نیستی  یه 4 نفر تگ کن 😂

دارم‌ دعوا میکنم بزار دعوام تموم شه میام

@دلوینت     این یارو رو مخصوص دعا کن خدا یه عقلی بهش بده

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101