2737
2739
عنوان

دلوینت هستم لطفا تاپیکام را پربازدید کنید واجبه .

| مشاهده متن کامل بحث + 11574 بازدید | 868 پست

دلوینت عزیزم،برای سلامتیت دعا میکنم، انشاالله سلامتیت رو بدست میاری من مطمئنم..

ممنون که اسم ما رو بین دعاهات میگی عزیزم.

برات بهترین ها رو آرزو میکنم.🌹🌹🌹

دلخوشی ها کم نیست ، دیده ها نابیناست..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گل مهربون من برای یه کاربری که اسمش یادم رفته دعا کنین مشکلات زیادی براش به وحود اومده دعا کنین ...

سلام عزیزدلم😚

چشم حتما اگه لایق باشم دعاشون میکنم💚💚💚

الهی به حق امام رضا حاجت دل خودت و عزیز مدنظرت و دلوینت عزیز و همگیمون برآورده به خیر بشه..

آمین یا رب العالمین🌱

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2731

نمیدونم چرا اما وقتی اسمت رو میبینم یاد فصل بهار میوفتم، یاد نو و تازه شدن، با کلی حس ها و بو های خوب، یاد دوباره زندگی کردن و جوونه زدن.

انشاالله خدا سلامتیت رو بهت برگردونه دختر دلنشین.🌹🌹🌹

دلخوشی ها کم نیست ، دیده ها نابیناست..

@اعتصامی 

@pariyajoooon    

@5127    

@به_کبودی_یاس    

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2740
@اعتصامی  @pariyajoooon     @5127     @به_کبودی_یاس     ...

ان شاالله که تاپیک خوب شدنت رو ببینم

ممنونم بابت تگ کردنت عزیزم😘

دورترین نزدیکِ من🖇❤️                                             

برا امضای من دعا کن عزیزم 

خیلی محتاجم به دعا های قشنگتون بچه ها

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...

وای خدا چه مهربونی تو دختر الهی به زودی حاجت رواشی

اگه دوس داشتی دعا کن مادرسوهر منم راضی بشه و به زودی ما مستقل بشیم

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 
ان شاالله که تاپیک خوب شدنت رو ببینم ممنونم بابت تگ کردنت عزیزم😘

الهی امین 

خواهش گلم

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
@اعتصامی  @pariyajoooon     @5127     @به_کبودی_یاس     ...

ممنون عزیزم بابت تگ کردنت التماس دعا🙏😘

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
ممنون عزیزم بابت تگ کردنت التماس دعا🙏😘

خواهش عزیزم محتاجیم بدعا😍😘