2737
2739
خودم پي سي او بودم با كمك دكتر اين ماه براي اولين بار ي تخمك ٢١داشتم🥺ديگه آي يو آي شدم الانم درد تخ ...

چرا تخمکات بزرگ. نمیشد حتی با امپول؟

خدایا کودکم رو به خودت سپردم❤منتظرتیم عشق کوچولو❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
بنظرتون حرف دکتر درسته؟؟؟حتما اول باید منظم بشه تا باردار بشم؟؟؟؟؟تجربه تنبلی ندارید؟؟؟

من شش ماه دوفاستون خوردم که الان منظم منظمه ولی هنوز با متفورمین لتروزول دگزامتازون وامپول باردار نشدم

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
لتروزول از متفورمین خیلی بهتره منم خوردم این ماه توکل بخدا 

منم میخورم 

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
2738
ینی چه رحم مقاومه😢

يعني با دارو و آمپولم مقاومت ميكرد فوليكولم بزرگ نميشد ك دكتر گفت حتما بايد لاپرا بشي و تخمكات بسوزوني كه ازاد بشن حتي نوبت عملم برام زد ولي قبول نكردم رژيم گرفتم و ورزش ١٠كيلو وزن كم كردم بعدش عملكردش بهتر شد بهترين درمان پي سي او لاغر ي و ورزشه مخصوصا ورزشايي ك به شكم فشار بياره مثل دراز نشست طناب زدنم خوبه

تیکر بارداری برای اینکه خدادلش برای من برحم بیاد و واقعی بشه...
من شش ماه دوفاستون خوردم که الان منظم منظمه ولی هنوز با متفورمین لتروزول دگزامتازون وامپول باردار نش ...

یعنی دکتر شما هم گفت اول باید منظم بشه؟😢

لایک نکن😬  خدایی که به شدت کافیست
دوستان من تنبلی دارم به دکتر میگم دارو واسه حاملگی بده،میگی برو استروژن مصرف کن تا پربودت منظم بشه،ب ...

اين دكترا آدمو علاف ميكنن بنظرم فقط ورزش بگير حتي اگ ااغري درحد٣-٤كيلو هم كم كني خ تاثير داره

تیکر بارداری برای اینکه خدادلش برای من برحم بیاد و واقعی بشه...
چن ماه هست دارو مصرف میکنم هنوز نشده 😥

ان شاالله میشه نباید بهش فکر کنی و استرس داشته باشی مطمئن باش خدا بهت هدیه میده😍

قهوه بنوشید☕موسیقی گوش دهید 🎶و دقایقی به هیچ چیز فکر نکنید🌈شاید زندگی همین باشد💫

من مشکل ناباروری ناشناخته دارم علت معلوم نیست ازدواج دومه از اولی یه بارداری سه قلویی داشتم که شش ماهه بدون دارو سقط شدن این ازدواج دوم چهارسال هست باردار نمیشم در صورتی که مشکل نداریم هیچ کدوم 

یعنی دکتر شما هم گفت اول باید منظم بشه؟😢

من پیش یه دکتر رفتم چن ماه دوفاستون خوردم بعد دکترم عوض کردم این دکتر الان دارو واسه رشد فولیکول ها میده

2706