2733
2739
یاد  فیلم اللبدل افتادم سوسن وسرو وسنبل 😂😂

😂😂😂

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
یه سری کلاس خط بودیم استاد یه سرمشق داد بنویسم هفته بعد یکی از بچه ها ری را رو میخوند زیرا...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂واي تركيدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرتون عصمت و  شوکت و حشمت و قنبر و قربان و ...اسم های قشنگی بوده:؟ واقعا تعجب میکنم .بجز در ...

ما منظورمون همون درصد كمه هست با اونا حال كرديم☺️

2742

مهری و فخری چیه 😐

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
2740
فخری و مهری اینا هم قشنگ نبودن اسمهای دهه هفتاد مثل نگار ،نسترن ، نگین ،یاسمن ، نیلوفر،سپیده ،ساناز ...

سمانه هم بود خودمم خخخ. اون قشنگ نبود؟ 

(من اگر نیکم وگر بد، تو برو خود را باش) 
2706