2737
2734

ممنون میشم بچه اولم هست به نظرتون کاری هست الان انجام بدم یا قبل زایمان بعد زایمان؟

برام دعا کنید به سلامتی زایمان کنم 

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید

میگن زن وقتی که زایمان میکنه هرچی که از خدا بخواد همون میشه میشه یه دعای کنی  برام پسر دار بشم پسر داشتم فوت کرد بخدا  خیلی  ثواب داره

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   

عزیزم ازالان تبریک میگم ایشالابچه ب دنیابیادروزای اول شیرت کمه حتماقرص شیرافزاروتهیه کن وبخورمنم خوردم

به راه بیابیم تاازراه بیاید(اللهم عجل لولیک الفرج)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میگن زن وقتی که زایمان میکنه هرچی که از خدا بخواد همون میشه میشه یه دعای کنی  برام پسر دار بشم ...

باشه چشم اگر قابل باشم دعا میکنم توکل به خدا 

انشاالله یه پسر ناز و خوشگل خدا بهتون بده شماهم براب من دعا کنید به سلامتی زایمان کنم بچم سلامت باشه 

به سلامتی باشه دعا کن همسر منم دلش نرم شه بچه دار شیم... قبلش آرایشگاه برو موهات خوشگل و سشوار کشیده و ی آرایش ملایم کن... روغن حیوانی و مغزیجات و از قبل آسیاب کن همه چیز و مهیا کن که کسی نخواد برات آماده کنه... دسته گلی هم که همسرت میاره از قبل سفارش بده مصنوعی باشه مدل قنداق چه بهتر بادکنک سه چهار تا بالای تخت خودت یا بچه نصب کن 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
عزیزم ازالان تبریک میگم ایشالابچه ب دنیابیادروزای اول شیرت کمه حتماقرص شیرافزاروتهیه کن وبخورمنم خور ...

ممنونم عزیزم

ببخید قرص شیر افزا از الان بخورم ؟ 

شنیدم رازیانه داره برای بچه پسر بد هست درسته؟

2738
باشه چشم اگر قابل باشم دعا میکنم توکل به خدا  انشاالله یه پسر ناز و خوشگل خدا بهتون بده شماهم ...

عزیز دلمی انشاالله بچه سالم وصالح بدنیا بیاد وبهترین مادر دنیا بشی

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   
ممنونم عزیزم ببخید قرص شیر افزا از الان بخورم ؟  شنیدم رازیانه داره برای بچه پسر بد هست درسته ...

وقتی بچه ب دنیااومدبخوراوایل بعدهروعده غذایه دونه بخوریعنی میشه روزی سه تابعدکم بخورفقط کپسولشوبخر،اره منم رازیانه نخوردم گفتن برابچه پسرضررداره براهورموناش ضررداره

به راه بیابیم تاازراه بیاید(اللهم عجل لولیک الفرج)
به سلامتی باشه دعا کن همسر منم دلش نرم شه بچه دار شیم... قبلش آرایشگاه برو موهات خوشگل و سشوار کشیده ...

اتشاالله به زودی نی نی خوشگل وناز خدا بهتون بده ممنون عزیزم بابت پیشنهادهای خوبتون

اتشاالله به زودی نی نی خوشگل وناز خدا بهتون بده ممنون عزیزم بابت پیشنهادهای خوبتون

❤️❤️

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2706