2733
2739
عنوان

ظهر یا شب میخورین

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 40 پست
چون اون تخصصش در مورد داروها و زمان استفاده اونهاست. از پزشکم بپرس. از هر کی که تخصص داره. 

خب اینم متخصص ارتوپد بودش

شروع رژیم با مداد خمارعزیز۲۴آذر از گروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙وزن الان ۶۸😣هدف اول ۶۵😥هدف دوم ۶۲😐هدف آخر۶۰😄و وزن ایده آل 💙💙💙💙💙امیدوارم که قلبام بشن سبز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلسیم حتما باید بعد غذا باشه ولی خیلی تفاوتی نداره کدوم وعده 

ولی شبا یک مقدار جذبش توی استخون ها بهتره و یک مقداری هم حالت آرامبخشی برای خواب داره علت توصیه به خوردن شیر گرم قبل از خواب هم همینه

2728
من برادرشوهرم دستش و پاس شکسته بود هر روز بهش سوپ پای مرغ و قلم گاو با شیر و عسل می‌دادیم.خیلی بهتر ...

چند روزه خوب شد؟

شروع رژیم با مداد خمارعزیز۲۴آذر از گروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙وزن الان ۶۸😣هدف اول ۶۵😥هدف دوم ۶۲😐هدف آخر۶۰😄و وزن ایده آل 💙💙💙💙💙امیدوارم که قلبام بشن سبز
کلسیم حتما باید بعد غذا باشه ولی خیلی تفاوتی نداره کدوم وعده  ولی شبا یک مقدار جذبش توی استخون ...

خب من یه لیوان شیر گرم دادمش

عزیزم گفتی کی بهش داروشو بدم. گفتم از داروساز بپرس.

باشه😐

2738
چند روزه خوب شد؟

عزیزم اون تصادف بدی کرد تقریبا ۲ماه شد

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍
عزیزم اون تصادف بدی کرد تقریبا ۲ماه شد

اها