2733
2734
عنوان

ظهر یا شب میخورین

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 40 پست

بهش پای مرغ بده از همه چیز بهتره.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر وقت بدی سوپ درست کن یا با آبش داخل برنج دمپختک درست کن بهش بده

قلم گاو؟

شروع رژیم با مداد خمارعزیز۲۴آذر از گروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙وزن الان ۶۸😣هدف اول ۶۵😥هدف دوم ۶۲😐هدف آخر۶۰😄و وزن ایده آل 💙💙💙💙💙امیدوارم که قلبام بشن سبز
بهش پای مرغ بده از همه چیز بهتره.

مای مرغ جایی ندیدم داشته باشه🤔مادر خودم کوچیک ک بودیم همیشه پای مرغ سوپ میکرد..منم با ولع پای مرغو میلیسدم😝😂😂

شروع رژیم با مداد خمارعزیز۲۴آذر از گروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙وزن الان ۶۸😣هدف اول ۶۵😥هدف دوم ۶۲😐هدف آخر۶۰😄و وزن ایده آل 💙💙💙💙💙امیدوارم که قلبام بشن سبز
2728
بله قلمش یا خود پاچشو بگیر بده قصابی بشکنش براش بزار خوب بپزه بهش بده

قصابیا نزدیک ما بیشتر گوسفند دارن ..

2738
مغازه مرغ فروشی ها دارن بسپاری برات میارن 

اوکی مرسی فردا ک بستس دیگ پس فردا

اونم خوبه بهتر قرص

بلدرچین چی؟

عزیزم زنگ بزن داروخونه از دکتر داروساز بپرس

😐چرا اون؟

اونم خوبه بهتر قرص

شوهرم مریض بود ننش هر روز بلدرچین براش میپخت میاورد

مای مرغ جایی ندیدم داشته باشه🤔مادر خودم کوچیک ک بودیم همیشه پای مرغ سوپ میکرد..منم با ولع پای مرغو ...

من برادرشوهرم دستش و پاس شکسته بود هر روز بهش سوپ پای مرغ و قلم گاو با شیر و عسل می‌دادیم.خیلی بهتر از قرصه.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍
2706