2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه مدت خورد؟ رفلاکسش چطور بود با دارو ها کنترل میشد یا نه ؟  واسه من اخه با دارو ها خوب نشد ،چه ...

فقط دارو ..پنتی پرازول میخوره..شماچ دارویی میخوری؟

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
2738
فقط دارو ..پنتی پرازول میخوره..شماچ دارویی میخوری؟

متوجه نشدم از پاسختون من پنتوپرازول فاموتدیدن نکسیوه که خارجی لانسپرازول فمی لاکت شربتا المینیوم منیزیم اوزونیوم شربت باریچ بی تاثیر بودن برام 

میشه دقیق بگین مشکلات معده و اینکه این بلوط چطور خورد تاثیر داشت براش یا نه 

وای چقدداروووو خوردی دختر..ی مدت خورد فک کنم یکم تاثیرداشت

وای چقدداروووو خوردی دختر..ی مدت خورد فک کنم یکم تاثیرداشت

همه اونا خوردم تاثیر نداشت پدتون چن ماه خورد چطوری ؟ ر؟زی چند بار کیا چند درصد تو بهبودیش اثر داشته میشه ازش دقیق بپری بهم بگی 

همه اونا خوردم تاثیر نداشت پدتون چن ماه خورد چطوری ؟ ر؟زی چند بار کیا چند درصد تو بهبودیش اثر داشته ...

اون موقع هامیخوردمن بچه بودم نمیدونم اما الان فقط دارومیخوره ..ولی این چیزا ب اندازه قرص تاثثیرنداره بهتره پیش ی دکترخوب بری و ازهمه مهم تر توی تغذیه رعایت کن ۵۰ درصد تغذیه مهمه

اون موقع هامیخوردمن بچه بودم نمیدونم اما الان فقط دارومیخوره ..ولی این چیزا ب اندازه قرص تاثثیرنداره ...

میشه ازش بپرسی بگی ؟ اره من قرص میخورم برام تاثیر نداره قرب؟نت ممنون میشم سوالامو بپرس ازش

2706