2733
2739

هنوزم ازین مسایل هست؟ 😂😂فک میکردم نسلشون منقرض شده 

البته طبیعی هست تایم متاهل از مجرد کمتر هست و مثل سابق نمیشه وقت گذاشت ولی ربطی به اخلاقیات نداره 🤔😶 یکی بود البته 

تقریبا سه سال دود شد حتی جزوه هامم پس نمیداد هرچی پیام میدادم ج نمیداد 

بعد که شوهرش خیانت کرد طلاق گرفت اومد چس ناله و دردودل ، ولی منو دوستای دیگم محل خاصی ندادیم 

رفیقی که بخواد خودشو سر ازدواج بگیره بنداز سطل اشغال 

خودمم متاهلم فرقی نکردم 😐🙄

منم دو سه تا از دوستای صمیمی ام ازدواج کردن طوری ازم فاصله گرفتن انگار جذام دارم

منم ازدواج کردم با اینکه سراغشون و گرفتم دیگه نخواستن ارتباط داشته باشیم

برای تو از خدا خیر و خوشبختی میخوام   دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا گفت اما بعد گفتنش کلا تو فاز دیگه ایه  هنوزم خیلی صمیمییم اما خب کمتر وقتش ازاده

عزیزم دوست منم وقتی ازدواج کرد یکم تغییر کرد وقتی دیکه دوس پسر پیدا کردن بارفتارشون ازارم دادن منم قیدشون رو زدم 😐😕

یکیش هم عقد کرد دعوتم کرد بعد یجور منو پیچوند خداهم گذاشت ت کاسش 

بهترهقیدشو بزی 

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺
2728
من صمیمی ترین دوستم بدون اینکه بگه عقد کرد 😐استوری گذاشت فهمیدم. الانم دیگه اصلا صمیمی نیستیم کلا ب ...

دقیقاااا. انگار شوهر کردن هنره😂(منظورم ب متاهل ها نبود)

دلبر ناب دلم 

دوستای منم ازدواج کردن رابطه مون کم شد الان اونا همه بچه دارن بعد بچه دار شدن رابطه شون بیشتر شده جمع میشن بچه ها باهم بازی میکنن ولی من نه سالی یکی دوبار به هم پیام میدیم همین

من صمیمی ترین دوستم بدون اینکه بگه عقد کرد 😐استوری گذاشت فهمیدم. الانم دیگه اصلا صمیمی نیستیم کلا ب ...

خب اوونکه طبیعی هست منم نگفتم نبایدم بگی 

ولی اخلاقو روابط بعدی معنا نداره تغییر کنه 

هنوزم ازین مسایل هست؟ 😂😂فک میکردم نسلشون منقرض شده  البته طبیعی هست تایم متاهل از مجرد کمتر ...

اصلا نمی گیره دیروز بیرون بودیم باهم اما خب مثلا ما که هر روز حداقل چتو داشتیم الان هفته ای یکی دو بار هنوزم جفنگیات خودمونو داریم با فحشو فحشکشی اما خب مث قبل در ارتباط نیستیم

2738
من باشم قطع رابطه نمیکنم مگ ازدواج کنی چ خبر میشه ک باید دوستاتو ترک کنی ؟ بعضیا هستن ک عقده دارن .. ...

ازخودخواهی نیس هازندگی متاهلی خیلی درگیری داره الان بمن همه میگن بی معرفت شدی ولی بخداانقدرزیربارقسط ومشکلات وکارخونه آشپزی خستگیی همه چی مسئولیت قرارمیگیرن که دیگع یادشون نیس دوست چیه

خب اوونکه طبیعی هست منم نگفتم نبایدم بگی  ولی اخلاقو روابط بعدی معنا نداره تغییر کنه

چرا نباید بگه ؟ کسی که تا دستشویی رفتنشم میومد خبر میداد الان اونو نباید خبر بده؟ البته چون تو سن پایین ازدواج کرد خودمم دیگه دوست ندارم باهاش صمیمی باشم چون عقاید و فرهنگامون خیلی فرق داره 

اصلا نمی گیره دیروز بیرون بودیم باهم اما خب مثلا ما که هر روز حداقل چتو داشتیم الان هفته ای یکی دو ب ...

اها خب طبیعی هست عزیزم چون متاهلم مبدونم مخصوصا یسال اول ازدواج نمیتونی گوشی بدست باشی زیاد 

ازخودخواهی نیس هازندگی متاهلی خیلی درگیری داره الان بمن همه میگن بی معرفت شدی ولی بخداانقدرزیربارقسط ...

بله عزیزم درسته مشکلات زندگی یکی دوتا نیست .همونطور ک گفتم منظورم ب متاهل های امثال شما نبود .. بعضیا واقعا عقده ای هستن ..

دلبر ناب دلم 
چرا نباید بگه ؟ کسی که تا دستشویی رفتنشم میومد خبر میداد الان اونو نباید خبر بده؟ البته چون تو سن پا ...

میدونی از قدیم بوده که نگید ممکنه سر بگیره نگیره بعدها ادم زیر سوال میره، چشم زخمی چیزی ، کلا اینقدددد صمیمیت خوب نیست ، شما هم خودت برا عقدت نگو ایشالا،  ممکنه اه و حسرت کسی ناخواسته انرژی منفی برات بده. من سنم کم نیس ، سی سالگی هم ازدواج کردم. 

جز خانوادت احد و ناسی رو خیر خواه خودت ندون 😊🌹