2726

والا يكبار يكي از فاميلامون كه دختره دوست صميمي من بود تا ازدواج كرد يهو ي جوره ديگه شد ي روز هم باباش بهم گفت دختر من ديگه ازدواج كرده رابطه ت باهاش قطع كن تو دختري برات خوبيت نداره منم از اون روز تا همين الان قطع كردم چند دفعه اومدن رابطه رو مثل قبل كنن ولي من ديگه زيربار نرفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

والا ما همه با هم خوبیم رابطه امونم حفظ کردیم خداروشکر حتی با اونا که متاهلن خانوادگی بیرون میریم

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
والا يكبار يكي از فاميلامون كه دختره دوست صميمي من بود تا ازدواج كرد يهو ي جوره ديگه شد ي روز هم باب ...

وا بابای دختره چکار داره ب این کارا😕

نه حالا من مامانم میگه خیلی دیگ به هم نچسبین حالو هواتون فرق داره

والا يكبار يكي از فاميلامون كه دختره دوست صميمي من بود تا ازدواج كرد يهو ي جوره ديگه شد ي روز هم باب ...

چه بابای عجیبی!

مجردا با متاهلا رابطه نداشته باشن ؟ اونوقت چرا خوبیت نداره؟🤨

عزیزم اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی، بگو تا دوباره بگم.

چه بی جنبه 

من هنوز با دوستای ۵ سالگیمم ارتباط دارم 

این حرفا چیه دیگه 

کلی هم دوست مجزد دارم

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍

واقعا کارش خیلی بد بوده باباهه .یعنی چی آخه😐😐

آرمی💜🎶عاشق گلدوزی،کتاب،فیلم و باغبونی🪽🔮🧸

من صمیمی ترین دوستم بدون اینکه بگه عقد کرد 😐استوری گذاشت فهمیدم. الانم دیگه اصلا صمیمی نیستیم کلا بعضیا فکر میکنن دیگه وقتی ازدواج میکنن خیلی خفن میشن و همه بهشون حسودی میکنن🥴🥴🥴

من با دوستاییم که زود ازدواج کردن رابطه خیلی خوبی داشتم و اصلا رابطمون قطع نشد و شوهراشونم بهم اطمینان داشتن و زنشونو با من همه جا میفرستادن و یا تو خونه و زندگی فامیلشون راه میدادن ولی خب هیچوقت دیگه دوستیمون به کیفیت مجردی نشد

من باشم قطع رابطه نمیکنم مگ ازدواج کنی چ خبر میشه ک باید دوستاتو ترک کنی ؟ بعضیا هستن ک عقده دارن ... ازدواج کردن انگار چیکار کردن ... ب هیچ کس محل نمیدن و باهمه ارتباط خودشون رو قطع کردن .. 

دلبر ناب دلم 
2706