2777
2789
برید کلینیک زیبایی یا سالن زیبایی . دستگاه هایفو مینی دارن کارش پاکسازی و سفید کردن پوسته عاللللیه . ...

راستی گلم برای حاجتت صلوات فرستادن ان شالله زودتر مشکلت حل بشه عزیزم🙏😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برید کلینیک زیبایی یا سالن زیبایی . دستگاه هایفو مینی دارن کارش پاکسازی و سفید کردن پوسته عاللللیه . ...

هايفوتراپي درد داره ؟

😍 99/9/1😍بهترين روز زندگيم. اين تاريخ براي هميشه جاودان شد.                                                              

برف شادی معجزه میکنه هم برف میشی هم شاد😎

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟

اب سیب زمینی خیلیییییی جواب میده

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت
دوستم ابلیمو طبیعی میزنه پوستش سفید تر شده .صابون تریاک هم پوست خیلی شفاف صاف میکنه

صابون تریاک زمانی که مصرفشو قطع میکنی دوباره برمیگرده بع روال اول پوست

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
2801