2733
2739
ملت میرن سیامیکنن😑😑سفیدسفیدصدتومن سرخوسفیدسیصدتومن حالاک رسید ب سبزه هرچی بگی می ارزه😎

مرسی عاشق این شهرت شدم😘😘😘😘ولی آخه شانسم سبزه هم نیستم☹️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه قاشق مربا خوری پودر جوانه گندم یا حنا رو با یه قاشق ماست قاطی میکنی نه خیلی سفت نه خیلی شل نیم ساعت میذاری چندبار درست کنی غلظتش دست میاد یه بارم دکتر طب سنتی رفتم بهم گفت اگه میخوای صورتت پیرنشه آرد جو با ماست بذار 

2728
یه قاشق مربا خوری پودر جوانه گندم یا حنا رو با یه قاشق ماست قاطی میکنی نه خیلی سفت نه خیلی شل نیم سا ...

خیلی ممنونم عزیزم😘😘😘گلاب و گلیسیرین چجوره ببخشید

2740
مرسی عاشق این شهرت شدم😘😘😘😘ولی آخه شانسم سبزه هم نیستم☹️

فداتم😍😍

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟
@mayazndi   مایل جان بیا گلم بگو برای سفید شدن پوست پیشنهادی داری؟

سفیدآب و اسکراب لایه برداری پوست بعد آبرسانی و استفاده از ضد‌آفتاب به مرور کمک میکنه پوست سفیدتر بشه عزیزم 

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2706