2737
2739
عنوان

شوهرم پول نمیده

336 بازدید | 19 پست

هرچیم میخورم همش میگه اینوخوردی اونو خوردی قبلا خسیس نبودالان ک گرونیه خسیس شده بعدش پولی ک میده میدم واسه وسیله هایی ک تو خونه کم دارم بقیشم خرج خودم ودخترم تازه زیادم نمیده خوراکی خیلی کم میخرم نمیدونم چیکار کنم نمیشه واسه خونه هیچی نگیرم ک اونم نمیگیره

بگو یا پول میدی یا میزنم همین الان پولت میکنم    

بسم الله .شادی دل حضرت فاطمه ی زهرا صلوات بفرستین. همیشه خیالت راحت باشه که تنها نیستی و خدا هست . همیشه یادتون باشه مهم آخرته که ابدی و جاودانست و باید برای اون تلاش کنیم و تا میتونیم عبادتای رنگارنگ و مختلف و خوب جمع کنیم و انجام بدیم. همیشه یادتون باشه حق الناس رو خدا نمیبخشه مگر اینکه رضایت اونی که حقش خورده شده رو بگیرین . پس مواظب باشین تا انواع حق الناس ها رو که خیلیاش مادی نیست مثل زود قضاوت کردن و دل شکستن و ... رو انجام ندیم . همیشه حواسمون باشه که حواسمون به خدا و امام زمان باشه . سلامتی و فرج آقا امام زمان صلوات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

مرده دیگه ببین قانعی میگن حتما زیاد دادن کم میکنن دیگه میگن رعایت جیبمو میکنه جیزی نمیگه. 

دوستان اینجا کسی سر کتاب بلده برام بگیره تا حالا دو نفر از برام گرفتن هر دو تقریبا یه حرفو زدن میخوام یه نفر سومم این بهم بگه. مطمعن شم منم عوضش براش یا قرآن میخونم یا براش شارژ میزنم 

خوراکی اینارو خودت میگیری

ن فقط شوهرم. نگرفت منم نمیگیرم.فقط از پولی ک بهم میده سعی میکنم پس انداز کنم که گاهی  یکی  دلم یه چیزی خواست بتونم بخرم.مثلا جگرخریدم ماه پیش.کلا پولی ک دستت میادو مدیریت کن ک وقتی چیزی خواستی و نداد خودو داشته باشی. اصلاهم ندونه پس انداز میکنید

دردم از یار است و درمان نیز هم
2706