2733
2734
عنوان

شیرازیم

97 بازدید | 6 پست

بچه ها یادم رفت بگم.یه دکتر پوست هم میخوام کارش خوب باشه سراغ دارین معرفی کنین؟.جوش زدم.(ولی کم)

بیشترچونه م خشک شده .خیلی وقت هم هست.بدجور شده.

save weaks#stay clean

آسان و شاد ازدواج کن

دوست داری ازدواج کنی؟....

دوست داری با چه شخصیتی ازدواج کنی؟....

دوست داری یه لزدواج موفق داشته باشی.؟...

دوست داری همسرآینده ات روخودت انتخاب کنی؟...

دوست داری همسر اینده ات متناسب با شرایط و افکارت باشه؟....

دوست داری....

دوست داری ...

آسان و شاد ازدواج کن.

امروز میخوام در مورد یه مسأله خیلی قشنگ و دوست داشتنی باهات صحبت کنم و اینکه :

آسان و شاد ازدواج کن.

ازدواج و همسر داری یه حس عزیز و الهیه که خدای مهربون تو وجود همه افراد قرار داده تا در کنار هم به آرامش و محبت برسن و خدا هم توی کلامش به این موضوع اشاره کرده.

فواید زیادی هم داره که ما نمی خوایم وارد جزییاتش بشیم

خب یه سوال:

چطوری میشه یه ازدواج پسندیده و طبق خواسته خودمون و دیگران داشته باشیم و در عین حال الهی هم باشه؟

یه خواهش:

من ازت خواهش می کنم تموم مطالبی که عنوان میشه با دقت و خیلی تأکید دارم با دقت زیاد بخونی و بهش  ریز ریزعمل کنی و اونها رو اجرا کنی و منتظر نتایج فوق العاده زیبا و رویایی باش.

تکنیک آسان و شاد ازدواج کن:

در اینجا یه تکنیک خیلی خیلی ساده و بی نهایت قوی و عملی بهت میگم تا با اجرای اون به راحتی بتونی به یه ازدواج شاد، آسون ومطابق میل خودت و دیگران برسی و خوشبختی و شادی رو همراه زندگیت کنی.

مهمترین ارکان تکنیک آسان و شاد ازدواج کن:

ا.هدفت از ازدواج چیه؟

بنویس چی میخوای؟شاد باش.

شکرگزار باش....

خداجونم دوستت دارم و ممنونتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ستار خان یک دکتر معروف هست

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏
2731

سلام عزیزم دکتر پوست که خواستی من گفتم مرادی اشتباه گفتم دکتر صالحی هست سر عفیف آباد ساختمون ارسلان نوبت روزانه هم میده 

بابام اشتباه گفته بود مرادی 😂🤦

شرحی ز حال و حالی ز شرح نیست :)