2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم پر کردم و‌بله زدم. همسر من دانشجو‌داروسازی بود ازدواج کردیم هیچی هم نداشت هیچی. الان خدارو شکر ...

راضی هستین؟؟؟؟ چند سالتون بود؟؟ 

با هر دین و اعتقادی که داری میشه برای رسیدن به هدفم دعام کنی؟ 🤗❤️
عزیزم پر کردم و‌بله زدم. همسر من دانشجو‌داروسازی بود ازدواج کردیم هیچی هم نداشت هیچی. الان خدارو شکر ...

عزیزم مطمینی همسرت داروساز هستن؟؟

آخه ده تا تاپیک در مورد روش جلوگیری و قرص سیستین زدی! از ایشون نمیشه پرسید؟؟

عزیزم مطمینی همسرت داروساز هستن؟؟ آخه ده تا تاپیک در مورد روش جلوگیری و قرص سیستین زدی! از ایشون نم ...

ی سری افراد عقده ای‌ بدبخت حسود جمع شدین اینجا انتظار دارین شوهر همه مث خودتون گدا باشه. افرادی مث شما برای تخلیه روانی اینجا هستن که بدونن مث‌خودشون بدبخت هم وجود داره تا آروم باشن. شما انقد بیچاره هستین منی که نمیشناسین کی هستم تا دیدین نوشتم همسرم داروسازه رفتین تاپیکامو دیدین. یاد بگیرین هر تاپیک که زده میشه واقعی نیس، بیشترش‌به خاطر سرگرمیه و‌سر‌کار گذاشتن امثال شما تا با نظراتتون بخندیم.من از‌همسرم نپرسیدم چون مخالفه قرصه کلا. و در این مورد اصلا راهنمایی نمیکنه. نمیدونستم باید از شماها اجازه میگرفتم.پست پایین عکس‌ کارت نظام پزشکی رو میزارم تا بیشتر بترکی

2738
ی سری افراد عقده ای‌ بدبخت حسود جمع شدین اینجا انتظار دارین شوهر همه مث خودتون گدا باشه. افرادی مث ش ...

فکر میکنم شما حال خودت بیشتر خرابه بزرگوار 

کسی که برای سرگرمی و خندیدن به نظرات بقیه تاپیک می‌ذاره قطعا مریضه.

فکر میکنم عقده آیی خودتی بزرگوار چون در مورد روش جلوگیری هم تاپیک زدی اونهم همسرت باهاش مخالفه؟؟

حتی علایم کرونا رو هم نمیدونه!!

حتی نمیدونه واکسن بچه چطوریه؟؟

با اینا هم مخالفه؟؟

در مورد خلط پشت گلوی بچه هم چیزی نمیدونه؟

کرم ضد لک هم نمی‌شناسه!

گدا هم خودتی و اون ذهن مریض و اون ذهن کثیفت که این حرفهای زشت ازش خارج میشه.

به کوری چشم تو همسر من پزشک و خودم دانشجوی دکترا مهندسی هستم.

دروغگویی و بی ادبی از حرفات و تاپیکات مشخصه.

من با خوک کشتی نمی‌گیرم.

پس لطفاً هر جا منو دیدی ریپلایم نکن.

عکس کارت نظام پزشکی رو که نداشتی!!

فکر میکنم شما حال خودت بیشتر خرابه بزرگوار  کسی که برای سرگرمی و خندیدن به نظرات بقیه تاپیک می ...

هرکار کردم لود نشد. مطمئن باش لود بشه تگت میکنم ببینی.

مگه همسر من طب سنتیه که در مورد داروهای گیاهی برا خلط بچه چیزی بگه؟؟؟ چقد بدبختی واقعا. تو به ی کسی که نمیشناسی انقد حسادت میکنی خدا به داد دوستان و اطرافیانت برسه که سمی براشون.

همسرت پزشک بود الان پر بودی از همه جی. غنی بودی. انقد مغز فندقی نداشتی. احتمالا آمپول زنه دکتر میگی. مطمئن باش  سعی میکنم عکس رو لود میکنم. بدبخت حسود. گدا

هرکار کردم لود نشد. مطمئن باش لود بشه تگت میکنم ببینی. مگه همسر من طب سنتیه که در مورد داروهای گیاه ...

برو یه نگاهی به تاپیکای خودت بنداز.

بزرگوار دکتر علفیه یا تو قلب تو دکتره.

در مورد خلط پشت گلوی بچه و ضد لک و واکسن هم اطلاع نداشتن ایشون!!

باز هم گفتم بزرگوار من با خوک کشتی نمی‌گیرم.

و جواب تراوشات ذهن نجس شما رو نمیدم.

یه نگاهی به تاپیکات بنداز و یه کمی فکر کن. 

خدا رو شکر اینقدر بدبخت و عقده آیی نیستم که بخوام تو مجازی دروغ بگم. و بعد دستم رو بشه.

۵میلیون بود اگه ارزون نشده یاگرون نشده

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود

وای خانمها!

این همه خشم از کجا میاد؟! ندیده و نشناخته چرا اینقدر بددهنی میکنید؟ وااااای 

ای میهن، ای انبوه اندوهان دیرین / ای چون دل من، ای خموش گریه آگین/ در پرده های اشک پنهان، کرده بالین/ ای میهن، ای داد/ از آشیانت بوی خون می‌آورد باد...
برو یه نگاهی به تاپیکای خودت بنداز. بزرگوار دکتر علفیه یا تو قلب تو دکتره. در مورد خلط پشت گلوی بچ ...

من اصلا برام مهم نیستی که نگاهی به تاپیکات نکردم. تو‌انقد بدبخت حسودی که دوس داری همه مثل خودت گدا باشن. اما قبول کن که افراد ثروتمند هم وجود داره و تو فقط خودتو اذیت میکنی. من از اینجا نتونستم لود کنم اما آپلودش کردم فقط به خاطر اینکه بترکی. حالا برو رو اعصاب شوهر آمپول زنت و بیشتر احساس بدبختی کن که شوهرت واسه امثال شوهر من حمبالی میکنه. من اصلا چیزی بهت نگفتم و خودت اومدی رپلای‌زدی. خدا به داد شوهرت برسه. احتمالا تا الان خواستی طلاقم‌بگیری. گدا گشنه. بیا اینم فایل عکس آپلود کردم. برو پماد بزن به خودت نسوزی بیچاره

https://uupload.ir/files/sc0h_533b9dd4-cd52-4bfb-85bf-4a097a4936b1.jpeg

وای خانمها! این همه خشم از کجا میاد؟! ندیده و نشناخته چرا اینقدر بددهنی میکنید؟ وااااای 

والا به ایشون بگو. این افراد کمبود دارن واسه همین. اصلا من حرفی نزدم اومده پریده که مطمئنی داروسازه؟؟؟ خودشون انقد دروغگو هستن فک‌میکنن همه همینجورن

2706