2733
2734
عنوان

پریودی نامنظم عذاب شده برام دیگ

201 بازدید | 32 پست

دوستان قبلا من اصلا پریودم نامنظم نبود همیشه ۲۳هر ماه پریود میشدم ولی حدودا ۱ساله بهم ریخته گاها تا دوماه پریود نمیشم رفتم دکتر کلی آزمایش سنوگرافی دادم هییییچ گونه مشکلی نداشتم ی قرص برام نوشت ک اسمش یادم رفته ۵روز بعدش پریود میشدم الان واقعا موندم چیکار کنم وقتی مشکلی ندارم برم دکتر چی بگم تاحالا برا شما پیش اومد؟؟؟

چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند🌷🌷

تنبلی تخمدان داری عزیزم

بایدبری دکترتحت درمان باشی

کاربری ششم😐دیگه ازترکیدن حراسم نیس پس بامن بحث نکن😏خدایادنیات ته ته ته نامردیه😔😔😔      خدایاازگناهانم بگذر،،همانگونه ک ازارزوهایم گذشتی😪💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره درکت میکنم خیلی درد بدیه من تو اون فاصله که عقب میندارم تا وقتی پریود شم ۱۰ تا بیبی چک میگیرم چقدرم استرس

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 
2738

وقتی دکتر گفته مشکلی نداری نگران نباش . یا واسه اطمینان یه دکتر دیگه برو که تنبلی نداشته باشید. اگه مشکلی نبود سعی کن گرمی بیشتر استفاده کن و مهم نباشه که میاد یا نه . گاها از استرس اینجور میشه.

با خدا باش پادشاهی کن😎
2706