2733
2734
عنوان

خودتون یا خانومای شاغل اطرافتون شوهراشون

| مشاهده متن کامل بحث + 2217 بازدید | 187 پست
خب بنظر مياد دختراى شاغل اطرافت مخصوصا خانوم معلمها زياد خاستگار دارن و اين حس اسپند روى اتيش بودنت ...

ن اتفاقا معلما چون کم کار میکنن و درامد بالا ندارن شوهراشون پولدار ترن و معمولا حقوق خانوم گمه در برابر شوهرشون

بحثم اینه ک ایا واقعا خانونا برای علاقه میرن یا دلیل اصلی بار مالیه ک رو دوششونه و شوهر ب تنهایی برنمیاد از ی زندگی عالی

خب پس یعنی دلیل عمدش اینه ک اوضاع اقتصادی خوب نیس و ب پول خانوم هم نیازه

خدایا این و بدون نوبت شفا بده کاش اینقدر درک داشتی جواب میدادی ب مخالف ها طوطی جان

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن اتفاقا معلما چون کم کار میکنن و درامد بالا ندارن شوهراشون پولدار ترن و معمولا حقوق خانوم گمه در بر ...

چند نفر بهت گفتن ما با علاقه خودمون پولمونو میاریم تو زندگی؟ 

چرا انقدر در برابر فهمیدن مقاومت میکنی

2731
خب پس یعنی دلیل عمدش اینه ک اوضاع اقتصادی خوب نیس و ب پول خانوم هم نیازه

نخیر جانم دلیل خرده و عمده اش نیاز به بررسی و تحقیق آماری با شرایط خاص و بعدش نتیجه گیری داره کسی هم نمیتونه از باد معده اش رابطه علت و معلولی بین رویدادها بذاره...

در کنار دلایلی که قبلا گفتم خانم های قر و فری رو هم اضافه کن که مدام دنبال آرایشگاه و لباس و تیپ و کارهای مسخره هستن و سطح فکرشون در همین حده و ببخشید مثل بعضی موجودات در رده پایین نیازها موندن... بالاخره هرکس باشه در تامین مالی این افراد کم میاره

بعدم قبلا از من پزسیدی گفتم شوهرم درآمدش بالای۲۰اما‌چون سال ها درس خوندم و زحمت کشیدم راضی نیستم بشی ...

خب منم نگفتم همه شاغلا گفتم اونایی ک شوهره ب تنهایی نمیتونه تامین کنه

ن اتفاقا معلما چون کم کار میکنن و درامد بالا ندارن شوهراشون پولدار ترن و معمولا حقوق خانوم گمه در بر ...

من برای علاقم میرم سرکار و در کنارش برای زندگی مشترکمون هم خرج میکنم اصلا هم این و کم و کاستی از طرف همسرم نمیبینم 

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀

هردومورد بعضی خانمها باهوشن درس خوندن توخونه نمیتونن بشینن علاقه دارن تو جامعه مفید باشن  یعده هم برا کمک خرج سوهر دوس دارن برن یه سری هم خانه داری دوس دارن هیچ اشکالی هم نداره 

2738