2733
2734
عنوان

حس ششم اگه حس میشه بیاد🙁❤

339 بازدید | 75 پست

میشه اول خصوصیات اخلاقی و ظاهری مو بگید

خدایا بخاطر تمام داد ها و نداده هات شکرت  خدایا دخترمو صحیح و سالم بزار بغلم و به‌امید اون روز ک دخترم بغلم باشه بیام بیوگرافی مو بخونم و بگم‌خدایا شکرت ک دخترمو صحیح و سالم گذاشتی بغلم 🤲🩷  تاریخ امروز 2\5\1402 تاریخ تولد دخترم 13\8\1402 خدا جونم‌خودت مواظب دخترکم‌ باش🤲🌸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من در حد آره یا نه میگم خولافظ

زهرا دختر خوبیه یا نه؟ 

خدایا بخاطر تمام داد ها و نداده هات شکرت  خدایا دخترمو صحیح و سالم بزار بغلم و به‌امید اون روز ک دخترم بغلم باشه بیام بیوگرافی مو بخونم و بگم‌خدایا شکرت ک دخترمو صحیح و سالم گذاشتی بغلم 🤲🩷  تاریخ امروز 2\5\1402 تاریخ تولد دخترم 13\8\1402 خدا جونم‌خودت مواظب دخترکم‌ باش🤲🌸
من در حد آره یا نه میگم خولافظ

ابروم سر اون پیام میره یا نه؟

به حاجتم میرسم یا نه؟

بهه اون مسافرتی که دوست دارم میرم یا نه؟

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
2738
ابروم سر اون پیام میره یا نه؟ به حاجتم میرسم یا نه؟ بهه اون مسافرتی که دوست دارم میرم یا نه؟

نه 

آره 

اره

شنگول منم منگول منم حبه انگور تویی.....بی مزه هم خودتونید😎👊 من بجای تشکر لایک میکنم بوس به کلتون😚💃
نه

میشه بگی نیتش چیه؟ 

2706