2737
2734
عنوان

قرص فت فست خریدم

131 بازدید | 19 پست

چرا از دیروز ک خوردم فقط خابم میاد و گرسنمه کسی استفاده کرده؟؟؟البته  خوبه چون من ساعت ۴ یا ۳ میخابیدم ساعت ۱۱ ۱۲ بیدار میشدم الان دوشبه خیلی زود میخابم برای چاقیه  کسی استفاده کرده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برگشت داره اینا

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
2728

من این قرصو استفاده کردم‌در ۲ماه شاید ۱۰ کیلو اضافه وزن بده ولی نصفش برگشت داره در دراز مدت استفاده نکن عوارض‌خاصی‌هم‌نداره من خوب بودم ولی یه مدت روده هام خیلی نفخ میکرد و شکمم باد میکرد دیگه ول کردم چون اذیت بودم

خیلی لاغر دوروزم غذا نخورم نمیفهمم دکتر دوبار رفتم یکی قرص داد یکی برنامه غذایی ک چاق نکرد

انشور بخور هرکی و دیدم اثر کرده روش

پودر مثل شیرخشکه

با اب قاطیش میکنی البته ممکنه عوارض کلیوی داشته باشه مصرف ابتو بیشتر کن

2738
چرا خابم میاد؟؟؟؟ تا اخر اینجوریه یا یکی دو روز بخورم خوب میشه؟؟

کلا قرص‌های چاقی خواب آورن من میخوردم خوب بودم ولی به مرور بدنت عادت میکنه اگه فکر میکنی اذیتی یک روز در میون بخور 

انشور بخور هرکی و دیدم اثر کرده روش پودر مثل شیرخشکه با اب قاطیش میکنی البته ممکنه عوارض کلیوی داش ...

پودر نمتونم اصلا واس همین قرص خریدم الانم ابو چایی و نوشابه و شیرخیلی میخورم مشکلم خاب اور بودنشه چون بجه دارم نمیرسم 

2706