2737
2739

اولین باره رفتم سونو! تو این شب خدا رو قسم میدم ب حضرت فاطمه بچمو سالم بهم بده دله هیچ مادری رو نشکنه! از وقتی اومدم همش گریه میکنم خدایا کجایی اخه

تروخدا دعا کنید بچم بتونه چهار دست و پا بره خیلی نگرانم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اولین باره رفتم سونو! تو این شب خدا رو قسم میدم ب حضرت فاطمه بچمو سالم بهم بده دله هیچ مادری رو نشکن ...

چرا چی شدی 

آره واقعا ان شاءالله توکل به خدا که تنها پناهمونه خودش کمکمون کنه ان شاءالله

آخری چند هفته دادید طبق پریود و سونوگرافی :

فکر میکنم 34اینا بود

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
2740
طبق پریود یا طبق سونوگرافی ؟ طول سرویکس تون چند بود هجده هفته یادتونه؟

اینا رو یادم نیست دیگه

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
چقد زیاد سونو زیاد برای بچه خوب نیست ، کلا اصل سونو توبارداری ۴ تا سونو هست 

خب اخه ۵ هفته گفتن برم که مطمئن بشم خارج از رحمی نیس ۷ هفته واسه تشکیل قلب ۱۲ هفته ان تی ۱۵ هفته دقیقا یادم نمیاد واسه چی بود ۱۸ هفته انومالی ۲۵ هفته ام که خودشون نوشتن برام ۳۲ هفته ام که معمولا برای وزن جنین و تعیین زایمانه بعد چون دردم نمیگرفت ۴۰ هفته دکتر گف یه سونو دیگه بدم که اگه وضعیتش خوب بود ۴۱ هفته زایمان کنم

لینک چنلم      https://t.me/twitteri_mood