2733
2734
عنوان

برای آرامش گرفتنِ یه ..

864 بازدید | 152 پست

سلام نی نی سایتی های عزیز. یه خانوم مریض هست، دو تا دختر نوجوان داره، دکترا جوابش کردن، دیگه به زور نفس میکشه  خودشم تو کشور غریب ان، هیچ کس رو ندارن. دخترهاش و شوهرش خیلی بی تابن، دختر کوچکش میگه مامانم بمیره خودکشی میکنم. شوهرش هم فقط گریه میکنه، با اون حالش داره آشپزی یاد میگیره.

خواهش میکنم به خاطر غریبی و تنهایی شون براشون دعا کنین. سوره ی عصر برای بیقراری خوبه، عاجزانه التماس میکنم تو این شب دعاشون کنین

خیلی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
لطفا 530مرتبه بدون وقفه صلوات حضرت زهرا س روبخونید براشون بنیت شفا و ارامش خیلی مجربه

عزیزم شفاش بعیده. ۱۲ ساله سرطان داره. همه ی بدنش از کار افتادهفقط به فکر دخترا و شوهرشم. خیلی بی تابن.

خودشم میگه دارم راحت میشم  

خیلی 
2738
@مهربانو2     @dokhi_goli     میشه واسه یه مادر سرطانی دعا کنید🙏

ممنون آلما جان که صدام زدی 

استارتر عزیز پارسال که متوجه شدیم پدرم سرطان بدخیم داره 

خودمو به هر دری زدم ،هر روز تو نی نی سایت ، از همه میخواستم دعا کنن پدرمو 

روزهای سختی بود 

نذر کردم تا ۴۰ روز هر روز ۷۰ تا حمد بخونم ، یه دعای توسل و یه یس 

یه اپلیکیشنم نصب کرده بودم مستقیم حرم امام رضا و امام حسین نشون میداد ، باهاشون درد و دل میکردم و ازشون کمک میگرفتم

یه بار نماز امام رضا‌ خوندم ، یه بار نماز کن فیکون حضرت عباس

یکی از نی نی سایتی ها موقع عمل بابام بهم گفت ذکر یا فاطمه زهرا زیاد بگو 

خلاصه روز های سختی بود ،کلی نذر و نیاز 

یه سال میگذره 

الحمدالله حال بابام خوبهان شاءالله به حق حضرت زهرا ، این خانم هم شفا پیدا کنن

الهی آمین

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
ممنون آلما جان که صدام زدی  استارتر عزیز پارسال که متوجه شدیم پدرم سرطان بدخیم داره  خود ...

مهربانو جان اگه امکانش هست میشه شما هم دوستاتونو تگ کنین تا دعای بیشتری در حقشون بشه

ان شالله بابات شفای کامل پیدا کنه عزیزم💙

کاش از سوی خدا صبر اضافی برسد...💔
ممنون آلما جان که صدام زدی  استارتر عزیز پارسال که متوجه شدیم پدرم سرطان بدخیم داره  خود ...

مرسی عزیز دلم که تجربه تونو گفتین. حتما امتحان میکنم. این بنده خدا چندین بار عمل شده  

الهی که پدرتون ۱۲۰ سال عمر باعزت داسته باشن و شفای کامل بگیرن

خیلی 
مهربانو جان اگه امکانش هست میشه شما هم دوستاتونو تگ کنین تا دعای بیشتری در حقشون بشه ان شالله بابات ...

ممنونم عزیزم 

الهی آمین 

حتما

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2706