2737
2734

میدونید نزدیک ۲ ماهه که مریضم و درد تخمدان دارم

فعلا علتش مشخص نشده...

اما از وقتی این دردو دارم به بچه دار شدن عجیب فکر میکنم

امروز به شوهرم گفتم اگه هیچ وقت بچه دار نشیم چی

بغض کردو گفت مگه من ترو بخاطر بچه میخوام گوره باباش...

ولی میترسم...

امشب شب شهادته فاطمه زهراست...

خیلی صداش زدم جوابمو نداد....

من تابحال ۱ بارم اقدام نکردم ببینم بچه دار میشم یا نه

فقط میخوام این درد بی علتم ریشه کن بشه...

اگه صدامو میشنوی

یه امضا بزن پای این دعام یا فاطمه ی زهرا

نه بچه میخوام..

نه پول

نه هیچ چیز اضافی

فقط سلامتیمو بهم برگردون

هزارتا تاپیک زدمو دعا کردم فایده نداشته

خیلی نا امیدم اما

گفتم شاید دلی بشکنه و برام دعایی بشه که بگیره

...

فقط سلامتیمو بهم برگردون همین امشب😭

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊

یا فاطمه زهرا یه امصا بزن پای ارزوم

راحتم کنید از این سردرگمی

❤اینقدر پای پدر و مادرت را ببوس تا به گریه بیفتد و دلش از شما راضی شود و از ته دل دعایت کند،آنگاه خداوند همه درهایی که به روی خود بسته ای را بازمیکند❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شالله خدا یه نینی صحیح و سالم بذاره تو دامنت 🌹 

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
2728

عزیزم هم سلامتی هم بچه

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
2740
انشاءالله خوب میشی احتمال زیاد کیست داری یا عفونت یا هردو برو پیگیری کن بعدم اقدام کن

تو سونوگرافیم همه چیم نرمال بود..همین نا امیدم کرده

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
تو سونوگرافیم همه چیم نرمال بود..همین نا امیدم کرده

منم چندماهه همین درد تورو دارم موقع پریود عذابم میده مجردم 

فعلا فقط ی بار رفتم سونو

از یه طرف پلی کیستیک آزارم میده 

اما توکلت ب خدا

2706