2737
2734
عنوان

حس وحال الان تونو توصیف کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 205 بازدید | 48 پست
حالم گرفته است دارم قلیون میکشم

من بوی قلیون از چندمتری بهم بزنه تا یه روز سردرد دارم🤕

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالم خوبه   نشستم آهنگ تی ام بکس گوش میدم😁

کدومش؟

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀
2728
حالم خوب نیست. پراز استرس و ناراحتی ام امروز. واسط ازدواج شدم روزی صدبار دلمو میلرزونن. خوبه هرکدوم3 ...

وای چه بد ان شاالله که درست میشه

از امتحان خوب امروز دانشگام خوشحالم

نگران کنکورمم

خیلی دلم میخواد بهم بگن مادربرد لپتاپم قابل تعمیره و لازم نیست عوضش کنم(خیلی گرونه تعویضش)

و داشتم برای خواهرزادم وویس میفرستادم و نه فلفلی نه قلقلی نه مرغ زرد کاکلی رو میخونم

2738

دارم دخترمو میخوابونم. امروز این شونصدمین باره که میارمش اتاقش بخوابه. هی چشاشو میماله گوشیشو میگیره میخارونه دراز میکشه نق میزنه با کوچکترین چیزی گریه میکنه، اینا یعنی خوابش میاد و بدخواب شده، ولی میارمش اتاق یه ذره شیر میخوره از بغلم میپره پایین میره هال دوباره. یک سالشه

یه امروز نهصد و نود و نه تا کار داشتم اینجوری نذاشت هیچ کدوم‌ رو انجام بدم😑😑😑

نمیدونم چش بود 😑😑😑☹️☹️ الان دیگه تو بغلم خوابش گرفت 

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
با شوهرم دعوا کردم. حالم بده😥 کلی گریه کردم. آقا هم هنوز نیومده. قرمه سبزی پزیدم .امادست.شام دختر ...

چرا دعوا کردی 

الانم گریه نکن به فکر خودت و ارامش خودت و فرزندت باش

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
من جسمم تو خونمون و در قرنطینه هست که داره یخ میزنه و لم داده رو مبل و بی‌حاله ولی روحم اونجاییه که ...

قشنگ توصیفاتو تصور کردم 😑😑

الان مسله ای نی😁

من همه اهنگاشونو گوش دادم

2706