2733
2734
عنوان

حس وحال الان تونو توصیف کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 205 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دارم به این فکر میکنم که باید برم در ها رو قفل کنم 😭😭😭😭😭😭بعد هم دارم نگاه به چنین شتابان میکنم و خمیازه میکشم 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2731
خستم دارم میمیرم

جسمی یاروحی؟

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀
حال مزخرفی دارم سرمم درد میکنه حس بدی دارم

منم😑

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀
2738

یکم سردرد دارم 

نشستیم سریال میبینیم 

شوهرم میگه شام بیار حال ندارم 😒 

برای امتحان سه شنبه هیچی نخوندم 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
منم ک سالاد ماکورانی درس کردم گذاشتم یخچال ببینم چجوری میشه بد میشع یا خوشمزه فکرم درگیرشع😐😁

نوش جان

من جسمم تو خونمون و در قرنطینه هست که داره یخ میزنه و لم داده رو مبل و بی‌حاله ولی روحم اونجاییه که تاپیک قبلیم گفتم الانم میگم روحم تو تابستونای بدون کرونا هست که تا تعطیل میشدم دسو پامو جمع میکردم میرفتم روستا خونه مامانبزرگم بعد تو هوای گرم تابستون بستنی یخی میخوردم و زیر کولر خنک با همون پتو سنگینا میخوابیدم شبم زیر ستاره ها تو حیاط تا وقتی که صبح آفتاب میزد تو چشمم رختخوابا رو میاوردم داخل ادامه خوابمو می دیدم بعدشم اب بازی و دورهمی های شلوغ و بدون تجملات🥺🥺🥺

عجب بابا عجب
2706