2733
2734
عنوان

اقدام بارداری

86 بازدید | 13 پست

سلام ،کسی هس راهنمایی کنه،من یه هفته زودتر پریود شدم اقدام ب بارداریم فقط متفورین(گلوکوفاژ)میخورم،این ماه رفتم سونو همه چی نرمال بود فولیکولمم خوب بود اندازش دکترم امپول اچ سی جی زود ک اونم تاثیر نداشت ینی من باردار نمیشم دیگ یه تا سقطم داشتم،لطفا راهنمایی کنین ک چرا زودتر پری شدم ممنون ازتون

چن ماهه اقدامی؟؟! 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

چرا نشی اخهههه منم با ازاد سازی فولی ی دونه ۱۸ داشته البته روز ۱۰ سیکلم باز سره ۲۷ روز پریود شدم چن روز پیشم زدم دوتای دیگم البته با کلی دارو و امپول دوتا فولی داشتم دکترم امید میده اما من میدونم نمیشم تنبلی دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا نشی اخهههه منم با ازاد سازی فولی ی دونه ۱۸ داشته البته روز ۱۰ سیکلم باز سره ۲۷ روز پریود شدم چن ...

من این ماه فقط متفورین خوردم،بعد امپولم فرداش فولیکول ۱۷ و ۱۵ و۱۳ داشتم روز ۱۳ پریودم ،چون پریودمم نامنظم بود،دیر رفتم،موندم چرا زودپری شدم ی هفته مونده😭چن سالتونه شما؟

2738
تنبیلتون خفیفه یا زیاد؟

نمیدونم والا سونو ک میدم میگه زیاده ☹☹ با دارو بزرگ میشن یکی دوتاشون من ی دونه بچه دارم واس دومی اقدامم

باز پریودام با دوفاستون تنظیم شد هر ماه میشم از عید تا شهریور فقط ۳بار پریود شده بودم😑😑

نمیدونم والا سونو ک میدم میگه زیاده ☹☹ با دارو بزرگ میشن یکی دوتاشون من ی دونه بچه دارم واس دومی اقد ...

خدانگهش داره برات واسه بچه اول هم رفتی دکتر یا راحت باردارشدی؟پریودات از اول نامنظم بود؟چون برامنم اغلب نامنظمه