2733
2739
عنوان

از پدرم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 626 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا اینطور پدر مادرو یا هدایت کنه یا یه جوری از زندگی بچه ها بیرون کنه... 😔

پدر و مادر هرچی هم که بد باشن مشکلی نیست 

ولی هیچوقت از زندگیت نرن بیرون به هردلیلی حالا😔

به داشته ها، موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم. به هرچیزی یا هرکسی که دنیای مرا زیبا و حال مرا خوب میکند.  و می خندم، به روی تمامِ روزهای خوبی که در راهند، اتفاقات خوبی که خواهند افتاد و آرزوهایی که برآورده خواهند شد، شاد بودن یعنی همین، که زندگی را سخت نگیرم، که حال من خوب باشد.......
2728
2740

منم از بابام متنفرم خیلی مادرم اذیت کرد حالا مامانم مریض تو بستر بیماری ولش کرده

ذره ذره آب شدن مامانم دارم میبینم.

سرطان گرفته و شیمی درمانی میشه توروخدا هرکی پست من دید برای شفای مامانم دعا کنه

🌷

اینجا کجاست

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 
منم از بابام متنفرم خیلی مادرم اذیت کرد حالا مامانم مریض تو بستر بیماری ولش کرده ذره ذره آب شدن مام ...

الهی ک مادرتون شفاشو از خانم فاطمه زهرا بگیره

خدایا تو آنی که آنی توانی جهانی تپانی ته استکانی
2706