2733
2739
عنوان

دلم تنگ شد 🥺🥺گریم گرفت اصن 🥺🥺

729 بازدید | 62 پست

کاش تابستون شه وقتی که تعطیلم و هوا گرمههه بعد برم روستا خونه مامانبزرگم بمونم بعد از اون بستنی یخی های میوه ای هم بخرم تو اون هوا زیر درختا بخورم بعدشم همه اونجا باشن اب بازی کنیم خیس شیم بعدش لباسامونو عوض کنیم زیر همون کولر خیییلی خنک و سرد لش بکنیم از اون ملافه سنگینا هم بدیم رومون شبشم باز همه همسن و سالام باشن تا صبح بیدار بمونیم زیر همون کولر مورد علاقم هله هوله بخوریم و حرف بزنیم هر نیم ساعت یه بارم خالم بیاد بگه هییس همه خوابیدن بعد ریز ریز بخندیم بعدش بریم دور دور نصف شب ک شد بریم قبرستون هرچی خوردیم هضم شه موقع خواب هم یه تاپ شلوارک گشاد بپوشم بخوابم 🤤🤤🥺🥺🥺

دلم تنگ شد برای تابستون کرونا هم نباشه 🥺🥺🥺

شما میخواهید کجا برید؟؟🥺🥺

عجب بابا عجب

😞

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

خوش ب حالت

هیچ جا☹️

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اخی چه حذاب 

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2738

چه حسه خوبی داشت💚

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍

من دلم میخواد برم یه 6.7 ساعت توی پاساژ ها بگردم 

بی خیال کورنا الکل. ماسک 

دستکش 

😞😞

دلم میخواد با همین دست های چرکول که به همه جا دست زدم بعدش برم اسنک بخورم 😫😫

خدایا شکرت 🙏🏻
خوش ب حالت هیچ جا☹️

🥺🥺الان ک دارم یخ میزنم تنهای تنها لم ددادم تو سایتم دارم برای تابستونای گذشته رو میگم عاغااا من بستنی و دور دور دلم کشید بدون ماسک بدون ضد عفونی بدون فاصله اجتماعی 🥺🤤

عجب بابا عجب
2706