2733
2734
عنوان

چرا خانومای نی نی سایت انقد ساده ان؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 2378 بازدید | 191 پست

کسی پشتشون نیس خیلیا

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب گفتی😂😂😂😂😂👌👌👌👌👌👌

تو سال ۲۰۲۱ بدلیل عدم‌توانایب در دوس دختر یابی بیای‌ابنجا عضو شی چپ‌و راس درخاست دوستی بزنی بدترین حقارته😂😂

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
2731

اونا نرمالن

شوهراشون هار شدن

بعلاوه کسی که هیچ پشت و پناهی نداره چه کاری میتونه بکنه؟ 

بسان رود که در نشیب دَره سَر به سنگ میزند رَوَنده باش                                                                       امید هیچ مُعجِزی ز مرده نیست، زِندِه باش🌿
داداششه😂

والا 

همش قاطی میکنم😁😁

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2738

تا زمانی که تو وضعیت کسی قرار نگرفتی در موردش قضاوت نکنید. کاری که من سالها میکردم و فکر نمیکردم بدترینش یه روز واسه خودم پیش بیاد وقتی در اون وضعیت قرار گرفتم دیدم تمام نسخه هایی که یه زمانی برای دیگران میپیچیدم هیچ کدومشون به درد لای جرز دیوار هم نمیخوردن. یاد گرفتم دیگه قضاوت نکنم

👀
نونونو جمع نبند آقای امیدی🙄

خیلی تاپیک دیدم

اینو نوشته بودم نگفتم که همه

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی

چون این تفکر ریشه ای با لباس سفید اومدی با کفن سفید هم باید بری تو ضمیرناخودآگاه اکثر خانومها قالب شده.و د اون خانوم تمام تلاشش رو میکنه تا به این جمله جامه ی عمل بپوشه و به همین دلیل همه ظلمها رو تحمل میکنه.

علت دوم بخاطر عدم استقلال مالی همین خانومهاست.یه زن شاغل هیچوقت اجازه نمیده همسرش بهش همچین ظلمهایی بکنه

بسیار عادت بدی است که اندیشه‌های دیگران را بد و نادرست بدانیم و مالِ خودمان را نیک و درست، و باور داشته باشیم که هر کس عقیده و نظرِ ما را ندارد، دشمن کشور است.  اسلامی که به عدالت نرسد کفری است که لباس توحید بر تن کرده است.خطرناک ترین نوع بشر، کسی است که فهمش کم و اعتقاداتش زیاد است...........................................................یعنی واقعا کسی نبود که اعتراض بکنه؟(کلاس تاریخ سال1500) ارزش ندارد كه آدمی برای مبارزه كردن با كوته‌فكران وطن فروش، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آنها هیچ ارزشی ندارند..اینهایی که میگن وضعیت الان ما بخاطر انتخابات 4سال پیشه همونهایی هستند که میگند سیل و زلزله بخاطر گناه مردم پیش میاد.خوشا آنان که خر آمدند و خر رفتند. قرارداد ایران با چین اتفاقی است که در سال ۲۰۰۳ ونزوئلا تجربه کرد. چاوز برای پرداختن حقوق کارمندان و مخارج دولت ورشکسته ش وام  سنگین از چین گرفت و مادورو این روش رو با روسیه هم ادامه داد. نتیجه نفت مجانی به جای اقساط وام پرداخت میشه. البته اونا هم لاف توسعه زده بودن! سندی که یک طرف قرارداد حتی روش نشه منتشرش کنه، حتمن که سند بردگیه.وقتی که حقیقت ما را رنج می‌دهد، دروغ می‌گوییم و آن دروغ را تکرار می‌کنیم تا جایی که دگر فراموش می‌کنیم حقیقتی وجود دارد. در حالی که حقیقت هنوز زنده است و هر دروغی که می‌گوییم بدهی ما را به آن بیشتر می‌کند. بدهی‌ای که دیر یا زود باید پرداخت شود

بعضی هاشون پشت و پناه ندارن

اما بعضی هاشون هم تقصیر خودشونه شوهر دیو میشه

مثل یه خانمه بود میگفت من از بس تو دعوا به شوهرم توهین کردم اون اولش هیچی نمی گفت، رفته رفته اونم توهین و فحاشی کرد 🤷‍♀️خب مقصر خودشه 

یا یکی بود میگفت من خیلی دوست دارم شوهرم کمالات داشته باشه ، دلم میخواد تو همه چی اول باشه

خب وقتی ۲۴ساعت بدی رو اعصاب یکی، وقتی هی شخصیت و طرز رفتار و زندگی اش رو بخوای مورد نقد قرار بدی انتظار نداشته باشید باهاتون خوب باشه

کلا زن ها اکثرا بلد نیستن درست زندگی کنن و خودخواه هستن. انتظار دارن مرد خانواده اش رو رها کنه و.........

اینهمه تاپیک درباره مادر شوهر و جاری و .....

کدوم مردی درباره مادرزن تاپیک زده؟؟؟

2706