2737
2739
عنوان

تولد شوهرم نزدیکه استرس دارم

489 بازدید | 62 پست

اصلا نمیدونم چی بپوشم چیکار کنم 

این رمزپویای لعنتی هم درست نشد لباس خوشگل بگیرم واسه تولدش 

بچه ها یه دقیقه صبر میکنید عکس لباسهایی که میخوام بگیرم رو بذارم؟! 

ببینید کدومش بهتره

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

بزار و بلایک

لطفا از پیج فروش لباس زیرم توی اینستا بازدید و حمایت کنینLebaszir_afsoon                                                   پیج فروش کتابم با 50درصد تخفیفBaran_e_kherad📚😍  لطفا یه صلوات برای اینکه عشقم برگرده سرکارش بفرسین😢دونفر با این خط داخل نی نی سایت هستن لطفا از تناقض صحبت ها تعجب نکنین😂   لطفا لطفا لطفا وقتی تاپیک میزنم نیاین انرژی منفی بدین..کلا آدمایی که میدونن انرژی منفی هستن وارد تاپیکام نشن     تا بی احترامی نبینم بی احترامی نمیکنم پس نگین دهه هشتادیا فلان..چون بشدت معتقدم جواب های هوی میباشد😁             درخواست دوستیم قبول نمیکنم                          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

اره فقط بلایکید منو

ینی میشه یه بار یه نظر بدمو کسی با کاربریم کار نداشته باشه؟😒 تو تاپیکای دعوا و عکس منو تگ نکنید مدیونید😃درحال حاضر مشغول هیچ کاری نیستم.فقط نفس میکشم🥀💔من قوی ام،اما خسته.من ناراحت نیستم،اما خستم.من عصبی نیستم.ناراحت كنندس وقتي ادمایی كه بهترين بودن برات،الان از همه بدترن...آدما تو چند ثانيه ميتونن بهت ثابت كنن همه حرفاشون دروغ بوده..🙂یه روزی ناراحتیامو میفروشم و باهاشون آرزوهامو میخرم😝من همونی میشم که تو حتی به ذهنتم خطور نمیکنه،همونی که دیگه واسه دیدنش باید وقت گرفت،از همون مغرورای تنها از همونایی که تنهایی رو ب همه چیزش ترجیح میده همونی که بدون کمک و حمایت هیچ کدومتون رشد میکنه🙃💪🏻من یه ادم اهنیم توقع احساسات از من نداشته باش😂یه روز از اینکه چقدر به خودت سخت می گرفتی خنده ات میگیره!من همونیم که هیچ کس درکم نکرد،نمیکنه،قرارم نیس کنه🤐سعی نکن حرفاتو ب من تحمیل کنی.شاید قبلا برام مهم بودی🤔

این یکیش بچه ها

نریدا دوتا مدل دیگه هم هست، وایسید 

https://uupload.ir/files/yupw_img_20210116_212948.jpg

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

این دومین مدل

https://uupload.ir/files/q257_img_20210116_212919.jpg

اینم مدل سوم

https://uupload.ir/files/l8wd_img_20210116_212904.jpg