2737
2734

آخرین روزه 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

امشب سنج و دمام میزدن فک کنم فردا روز اصلیه

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2738
فردا شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام ا... علیها و پایان دهه دوم فاطمیه است التماس دعا

دهه سوم کیه

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
دهه سوم کیه

وای نه دیگه دهه ی سوم رو بیخیال مد نکنید پوکیدیم از بس همش عزاداری عزاداری

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
وای نه دیگه دهه ی سوم رو بیخیال مد نکنید پوکیدیم از بس همش عزاداری عزاداری

خب دهه سوم داشت فک کنم ،شما عزاداری نکن

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
دهه سوم کیه

طبق روایات دو روایت برای شهادت حضرت فاطمه(سلام الله علیها) هست یکی ۱۳ جمادی الاول و دیگری ۳ جمادی الثانی(که میشود فردا) فی ما بین این دو روز شهادت ۲۰ روز فاصله است که به ۱۰ روز اول آن دهه اول فاطمیه و به ۱۰ روز دوم آن که روایات بیشتری برای شهادت آن حضرت است دهه دوم فاطمیه میگویند و دهه فاطمیه مشهور همین است که از ۲۳ جمادی الاول تا ۳ جمادی الثانی می باشد.

طبق روایات دو روایت برای شهادت حضرت فاطمه(سلام الله علیها) هست یکی ۱۳ جمادی الاول و دیگری ۳ جمادی ال ...

خب هیعت های قم تا 10 روز دیگم میگیرن

2706