2737
2739
عنوان

اومدیم خونه مادرشوهر جاری هم هس

1337 بازدید | 73 پست

اه اه انگارازدماغ فیل افتاده همچین فیس افاده میاد😖😖😖😕😕😕

من آمده‌ام وای وای من آمده ام 😒😒کاربری جدیدبعد از هفت بار لغوکاربریم😫😫😫دیگه لامصبا هیچ اسم مستعاری پیدانمیشه تواین سایت😟😟😟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب چه کنکی از دست ما برمیاد ؟

دیگر به راستی می‌دانم که درد یعنی چه درد به معنای کتک خوردن تا حد بیهوش شدن نبود. بریدن پا بر اثر یک تکه شیشه و بخیه زدن در داروخانه نبود. درد یعنی چیزی که دلِ آدم را در هم می‌شکند و انسان ناگزیر است با آن بمیرد بدون آنکه بتواند رازش را با کسی در میان بگذارد، دردی که انسان را بدون نیروی دست و پاها و سر باقی می‌گذارد و انسان حتی قدرت آن را ندارد که سرش را روی بالش حرکت دهد
2728
2738
اهمیت نده

بدم‌میاد ازش نکبت خانوم انگار موجیه 

من آمده‌ام وای وای من آمده ام 😒😒کاربری جدیدبعد از هفت بار لغوکاربریم😫😫😫دیگه لامصبا هیچ اسم مستعاری پیدانمیشه تواین سایت😟😟😟
توهم آدم حسابش نکن اصلا

اصلا 😕😕😕

به  منتها  الیهت

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤
2706