2733
2739
عنوان

وجود مایع در ریه نوزاد ۳۹ هفتگی

923 بازدید | 10 پست

پسر دوستم ۳ روز پیش دنیا اومد ولی از وقتی کشیدنش بیرون گفتن نمیتونه نفس بکشه و سریع با امبولانس بردنش بیمارستانی که ان ای سیو داره و فعلا اونجاس طفلی دق کرده دیکه از بیمارستانم میگن نه بیایین نه چیزی اگه خوب شد بهتون خبر میدیم بیچاره داعونه.. بچه ها مورد اینشکلی دیدین که خوب شده باشه؟ بعد چه مدت؟؟؟ اخه چرا این مشکل پیش میاد ؟۳۹ هفته که نارس حساب نمیشه تازه چند ماه پیش امپول ریه هم زده بود دوستم

دلیلش چیه یعنی؟یکی از اشناهای ماهم اینجوریه الان ۲۰روزه ولی بچش بیمارستانه.سزارین بوده؟؟

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
آره سز بود.. بچه اشنای شما تو این ۲۰ روز حالش بهبود پیدا کرده؟

اره بهتره اول ک میگفت کلی زیر دستگاه بوده ولی حالا امروز اکسیژنشو قطعرکردن ببینن اگه بدون دستگاه تونست نفس بکشه ببرنش بخش.دوستت کدوم شهره،؟

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
اره بهتره اول ک میگفت کلی زیر دستگاه بوده ولی حالا امروز اکسیژنشو قطعرکردن ببینن اگه بدون دستگاه تون ...

تبریزه دوستم شما کدوم شهرین؟ ۲۰ روز وای خیلیه خدا بداد ماماناشون برسه😣

تبریزه دوستم شما کدوم شهرین؟ ۲۰ روز وای خیلیه خدا بداد ماماناشون برسه😣

اتفاقا این اشنامونم تبریزه🤔🤔🤔ولی اون ۲۰ روزه زایمان کرده

2738