2733
2734
عنوان

من نمیتونم تنهاییو تحمل کنم 😔

414 بازدید | 39 پست

من اصلا نمیتونم تنهایی رو تحمل کنم...

هیچ خواستگاری ندارم و اگه هم بوده یکی دو تا در حد معرفی بوده که خودشون رفتن و پشیمون شدن و به جلسه دوم کشیده نشده . 😔

خب من چند تا کلاس هنری قبل کرونا رفتم . الانم سر کار میرم اما هیچوقت این خلا با هیچ چیزی پر نمیشه . این حس که دوست داری ی نفر کنارت باشه ....

توی مجازی هم نود درصد پسرا فقط رابطه میخوان 😏

چند وقت پیش با یه پسري اشنا شدم ، اصلا زنگ نمیزد.  فقط تماس هاش از طریق وات بود ، مرتب تکرار میکرد باغ داریم باغ داریم 😐 و بهم میگفت خسیس نباش و برا خودت خرج کن !! 

نمیدونم با این ادم ادامه بدم یا نه ؟ احساس میکنم خسیسه ؟ ( فعلا هم کات هستیم ، یک ماهی میشه ) 

خسته ام از تنهایی 

چجوری تحملش کنم ؟ 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

هی نگید نذر بردار یا برو تو جامعه چون هزار بار این کارو کردم بی فایده بوده 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
الهی که خدا بزودی بهترین ها رو برات رقم بزنه گلم🌷💥🎀

ممنون گلم . همچنين برا شما 

2706