2733
2739

خانما من برای فردا نذر کرده بودبودم ماسک پخش کنم برا شهادت فاطمه زهرا برای سلامتی مامانم بود حالا اگه بجای ماسک پولش را به فقرا پخش کنم گناهه ؟ خیلی مهمه چون الان میبینم فردا روز تعطیل سخته پخش کردن ماسک میگم پولش را فقرا کمک کنم میشه ؟

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡

میخام پولی ک به ماسک میدم بزیزم تو کارت جدا هر جا نیازمندی دیدم نقدی کمکش کنم ایا تغییر نذر اشتباهه؟

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مامانت خوب شد//؟

بله خوبه خداوشکر البته مشکل خاصی نبودا اما من خیلی برا ازمایشاتش ترسیده بودم

2738
بله خوبه خداوشکر البته مشکل خاصی نبودا اما من خیلی برا ازمایشاتش ترسیده بودم

خداروشکر،‌اخه منم یه مشکلی دارم شاید یه همچین نذری کردم

زنهایی که به دنبال برابری با مردها هستند آرزوی بسیار کوچکی دارند❥
اگه نذر کردی که حتما ماسک باشه، فک نکنم بشه تغییرش بدی 

من خودم شنیدم اگه احکام نذر اجرا کنی که سری مساعل داره نمیتونیم تغییر بدیم اما من فقط زبونی گفتم ماسک پخش میکنم حالا میگم بذار پولش بدم به فقرا نمیدونم درسته یا غلط

خداروشکر،‌اخه منم یه مشکلی دارم شاید یه همچین نذری کردم

ایشالا حتما نذر کن ایشالا قبول میش

خوب چندتا کارت میخوای پخش کنی؟؟ کارت بزار تو یه پاکت یا پلاستیک یکی یا دو تا یا ۵تا ماسکم بزار توش

نه منظورم نقدی هست کمک کنم نه با کارت مثلا به بچه های کار به نیازمندا به خانمای دستفروش اینا

ببین عزیزم من یبار از یه خانومی که تو دفتر یکی از مراجع کار میکردن شنیدم اصلا عهد و نذری که شکستنش گناه قواعد و مراحل خاص داره که هیچکسم جز افراد خاص تو شرایط خاص سمتش نمیره... میگفتن این نذر های ما اگه یادمون بره هم مشکلی نداره ولی قطعا بهتر حتما ادا بشه...

حالا به نظر من چون پول خودت  و قصد ادا کردنشم داری مشکلی نداره مهم اون کار خیر! 

باز زنگ بزن دفتر مرجعت بپرس ولی تا جایی که من میدونم اینجوریه!

ان شاالله خدا قبول کنه ازت سایه مادرتونم همیشه بالای سرتون باشه😊😊

لطفا اکانت پاک شود
2706