2733
2734
عنوان

بیاین صندلی داغ😁

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 121 پست
اع منم بپرس☺🤭 اگه بگن فقط دوروز مونده به اخرزندگیت(البته خدانکنه😐🌈🌈)چیکارمیکنی🥰

من میرم شمال 😋😍

یونیفرم پزشکی هم میگیرم 🥰

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

@حدیثوو  

چطوری؟😍

سسخلی_درمان_ندارد#

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااای 🤣🤣

بهترین روز عمرت؟ ☺

@sashi      

@حدیثوو   اولا چون خبرنمیگیری😒میدم دوما یه همشهری خودم بیاب من ادم یافت نمیکنم با هرچی لاشیه رل میزنم چون فقط به قیافه و باکلاسی نگاه میکنم😐💘

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
2728
بهترین روز عمرت؟ ☺ @sashi       @حدیثوو   اولا چون خبرنمیگیری😒میدم ...

برو مخ پویا رو بزن🥴😐😐😂

عسل هم زیادی غلط میکنه🤗😂

آخجون منم هستم! بپرسین😁

سیگارکشیدی یا قلیون و...تاحالا😰

@حدیثوو   پویا مالی نیسن😂منم به چشم داداش بهش نگاه میکنم یچی خوشگل موشگل میخوام😂😆

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
2738
سیگارکشیدی یا قلیون و...تاحالا😰

قلیون ی دونه داییم داد کشیدم سرفه کردم دیگ نکشیدم همین 😐😐🙄😂

هعی..سلام..مرسی تگ کردی..ع منعم بپرسید🍃🤐

چرا سینگل بگوری🙄💘

سیگارکشیدی یا قلیون و...تاحالا😰 @حدیثوو   پویا مالی نیسن😂منم به چشم داداش بهش نگاه میکنم ...

خوشگل موشگل رو بزن تو ملاجت 😘🤣🤣

لاشیا چیه خدایی 😐😐😐😂

چرا سینگل بگوری🙄💘

منکه خودمو ب دار آوختیم اینقد اینو برا تو توضیح دادم🤐

من ناسازگارم..بعد پسرا منطقی نیستن بنظر من😐🍃

من آرزو میکنم "زنان"👸 نه بر "مردان" بلکه بر خودشان قدرت داشته باشند.💪🌼🍃
2706