2737
2734
عنوان

مرضه پیج فیک😒😒

112 بازدید | 12 پست

من خودم از ادمای که پیج فیک دارن و همش پیگیز خوشم نمیاد ولی نمیدونم چه مرضیه خودم دارم هر چی اراده میکنم پاکش کنم نمیتونم مثلا خواهر شوهر و همرو با پیج فیک دارم دوست ندارم با پیج خودم داشتع باشم مثلا به عکسایی ک میزارن حسودی میکنم اه ازین اخلاقم متنفرم متنفرررر

💔💔😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوبه حالا درخواست فالو ت رو قبول کردن،من یه بار پیج فیک زدم هیشکی قبول نکرد درخواستمو😂

اگه پیجشون شخصی باشه قبول نمیکنن خب بعدم بعضی پیجا معلومه فیکن باید طبیعی باشی🤣🤣

💔💔😉

عه بدبخ با پیج فیکش خوش میگذرونه دیگه اونم نکنیم☹☹

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2738
من حس میکنم پیج فیک دارم ینی اعتماد به نفس ندارم

😁ن بابا من مثلا برا اینکه کسی نشناستم دارم باهاش کارای خبیثانه بکنم

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
چه کارای خبیثانه ای🤣😈

مثلاااا هرچی دهنم بیاد میگم ب طرف😂😂😂با فیکه این برا ی ننفره البته