2733
2739
چطوری رفتارت رو کنترل می‌کنی؟؟

من زیاد کتاب میخونم یعنی اوقات فراغتم کتاب خوندنه غیبت نمیکنم  ناراحتیمو پنهان میکنم سعی میکنم همیشه خوشحال باشم و غر نزنم وووو

اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من دل من داند و دل داند و من......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بستگی به شخصیت و سلایقشون داره البته خواستگارم به مادرش گفته بود چشماش بهم آرامش میداد😑هر چند قسمت هم نبودیم

برکتِ روضه ی او بود اگر شیعه شدیم،،،نامِمان هست مسلمانِ اباعبدالله(س)🙏🙏...
2731
الان ما علفیم  مردا بز😝😝😝

البته دور از جونمون😂

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
دقیقا  حتی من جای شما خانمها نطر میدم واقعا براشون سیکس پک مهم تره یا تعهد؟!

سیکس پک خیلی مهم نیست همین که شیکمش تخت باشه کافیه.بعدم بازو عظله ای بزرگ داشتن مهم تره😁پس شد بازوی عظله ای بزرگ +شیکم تخت+تعهد😂

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

قیافه و اندام خوبه نه زیاد   مهم درون آدم  نه ظاهر    

متاسفم برای بعضیها   احسا س   با عشق  خیلی فرق داره  

از ۵۰۰نفر یکی عاشق  واقعی ست  مابقی به دلایلی  احساس خود را بروز میدن  

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85
2740
مرد باید شیکم داشته باشه بوی عرق بده جورابش بو بده میزنی رو کمرش خاک بلند شه موقعی که میاد خونه ...

_شفا_مفا_انشالله_ماشالله#  

لایک یعنی  👉                                                               ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                 ✌🧚‍♀️  «سن نواخدان منیم نفسیم اولدون»   🧚‍♀️✌                               
اگه بخوان ازدواج کنن اول قیافه بعد اندام نه واسه چیز دیگه بخوان کلا ب قیافه نگا نمیکنن فقط و فقط ان ...

No

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85
مرد باید شیکم داشته باشه بوی عرق بده جورابش بو بده میزنی رو کمرش خاک بلند شه موقعی که میاد خونه ...

نه، شیکم نداشته باشه، هیکل معمولی 

جوراب بو بده و بو عرق بده هم میندازمش بیرون، تمیز و مرتب، اما علاقه ای به هیکل ورزشکاری ندارم

اه حالم بهم خورد😷😷😷

برکتِ روضه ی او بود اگر شیعه شدیم،،،نامِمان هست مسلمانِ اباعبدالله(س)🙏🙏...
2706