2733
2734
عنوان

بی بی چک مثبت

| مشاهده متن کامل بحث + 186 بازدید | 24 پست
بدا من دوتا خط پررنگ افتاد ولی من باور نمیکردم  الانم که دوماهمه هنوز تو کتم نرفته که میخوام ب ...

آره منم شک داشتم گفتم فردا صبح هم باز تست کنم ولی الان ک ایطوری گفتید خیالم تا حد زیادی راحت شد انشالله خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه 

پسرم (امیرحسینم)تمام زندگیمه دلم میخواد براش مادر خوبی باشم هدفدار باشم تا اونم تو زندگیش هدفهای خوبی داشته باشه انشالله🙏🌹
مبارکا باشه...دوستا هرکی تاپیک بی بی چک زد منو تگ کنه خیلی ذوق میکنم 

قربونت والا من تازه واردم ن بلدم تگ کنم ن چیز دیگه😑😁

پسرم (امیرحسینم)تمام زندگیمه دلم میخواد براش مادر خوبی باشم هدفدار باشم تا اونم تو زندگیش هدفهای خوبی داشته باشه انشالله🙏🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیشتر ربط به فاصله از زمان نرمال شروع عادت ماهانت داره که اگه زود تر باشه ممکن منفی نشون بده! ان شا ...

۱۱ روز عقب انداختم عزیزم ممنونم ۸ماهه تو اقدام بودم و ۳۱ سالمه 

بیشتر برا شوهرم و خانوادش خوشحالم خیلی منتظر همچین روزی بودن شوهرم ایقد ذوق کرد ک نگو من این ماه تا حدودی بیخیال بودم 

2728
مبارکت باشه مامان خانوم😍😍

ممنونم ثمرخانم

انشالله روزی همه منتظرا

2738
وای خیالم راحت شد 😀😍خدایا شکرت

مبارکت باشه عزیزم انشاءالله به سلامتی این دوران روطی کنی...واسه منم دعاکن بشه انشاءالله

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
مبارکت باشه عزیزم انشاءالله به سلامتی این دوران روطی کنی...واسه منم دعاکن بشه انشاءالله

انشالله عزیزم