2733
2734
عنوان

خانمايي كه ارتو دنسي كردين خواهشا بياين

| مشاهده متن کامل بحث + 140 بازدید | 39 پست
یه مقدار پیش دادم.بقیه ش قسطی.آخر سرم باید تسویه حساب کنی.نه اهوازم.من خیلی کار نداشت.دندونم نکشیدم. ...

ببخشيد يه سوال ديگه هم داشتم..درد داره ارتودنسي؟؟اخه شنيدم ميگن وحشتناك درد داره هيچي هم نميتوني گاز بزني چيزاي سفت بخوري درسته؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تازه اقدام کردم ۲۷یاهمون ۲۸ساله هستم دکترم گفت زیر۳۰ جواب میده 

عکساشو انداختم ۴تا عصب کشی باید بکنم ۲ووتاهم دندون عقل بکشم کارای ایناکه تموم شد بعدارتودنسی شروع میشه 

مامان جونم خودت میدونی نفسم به نفست بنده
2728
منم تازه اقدام کردم ۲۷یاهمون ۲۸ساله هستم دکترم گفت زیر۳۰ جواب میده  عکساشو انداختم ۴تا عصب کشی ...

بسلامتي عزيزم البته يه دوستي گفتن كه٣١سالگي ارتودنسي كردن جواب هم گرفتن..منم دندونامو ب دكتر نشون دادم چيزي نگفت عكس كامل هم گرفتم يكم نوبت پركردني دارم ٢بهمن هم دكتر ارتودنسي مياد مطب ميبرم نشون ميدم دلم ميخواد تا عيد دندونام ارتودنسي بشه..راستي شما دندوناتون تا چه حد نامرتبه؟؟

عزیز اگه قیمت و... فهمیدی ب منم لطف میکنی بگی❤شاید خودمم رفتم ولی بازم اگه میشه خبر بدید

عزيزم من از تهران صادقيه پرسيدم گفتن دوازده تومن ميشه..اما تو منطقه خودمون نشون دادم دكتر گفت احتمالا تا ٩تومن بشه گفت دقيقترشو از خود دكتر ارتودنسي بپرس كه اونم دوم مياد

بسلامتي عزيزم البته يه دوستي گفتن كه٣١سالگي ارتودنسي كردن جواب هم گرفتن..منم دندونامو ب دكتر نشون دا ...

مرسی عزیزم درسته بهترین سن بچگی ولی توسنین بالا هم جواب دهی داره برمن نامرتبیش کمه درحدی که کشیدنی نمیخواد اما دوتا جلویی بالایی کجن

۴تا هم جلویی پایین جلو عقبن میخواستم کامپوزیت کنم دکترم گفت ارتودنسی کنی بهتره دندونای خودته

منم تا عید دوست دارم انجام بدم ولی ۴تاعصبکشی تا آخر بهمن طول می کشه که میشه ۵تومن

ارتودنسی هم اگه درد زیاد نداشته باشم دکتر ارتودنسی گفت یکم اسفندبیا قیمت هم ۱۰ تومن گفته پیش قسط ۵ اقساط ۳۰۰

مامان جونم خودت میدونی نفسم به نفست بنده
2738
مرسی عزیزم درسته بهترین سن بچگی ولی توسنین بالا هم جواب دهی داره برمن نامرتبیش کمه درحدی که کشیدنی ن ...

خوش بحالت كه حداقل دكتر ارتودنسي ديده و نوبت داده واسه منو هنوز نديده بزرگترين ارزومه دعا كن برام